Battlefield 5, 2 farklı oyun içi para birimine sahip olacak

Battlefield 5, 2 farklı oyun içi para birimine sahip olacak

Bu durumu aslında çoğu günümüz oyununda görebiliyoruz.

Her geçen gün ile beraber, Battlefield 5 ile ilgili bir başka haber alıyoruz. Sürekli olarak ortaya yepyeni haberler, yepyeni ayrıntılar çıkıyor. Çıkan en son haberlerden biri de oyun tarafından istenilen sistem gereksinimleri olmuştu, hatırlayacağınız üzere. Şimdi ise, oyun içerisinde bizleri karşılayacak olan para birimleri hakkında yepyeni bilgiler verildi. EA ekibi tarafından onaylanan bilgilere göre, Battlefield 5 içerisinde 2 farklı oyun içi para birimi bulunacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5, 2 adet oyun içi para birimine sahip olacak

EA, Battlefield 5 hakkındaki yeni bilgileri onayladı

Battlefield 5 oyunu içerisinde bizleri 2 farklı para birimi karşılayacak. Fakat, bizleri karşılayacak para birimlerinin isimleri konusunda bilgi verilmedi. İsimleri hakkında bir açıklama yapılmasa da, her iki para biriminin de ne işe yarayacağı anlatıldı. Öncelikle, normal oynanış esnasında kazanabileceğiniz para birimi bulunuyor. Bunun dışında ise, premium para birimi olarak belirtilen özel bir para birimi bulunuyor. Premium para birimi ile birlikte, oyun içerisinde kullanabileceğiniz kozmetik eşyaları satın alabiliyorsunuz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bir hatırlatma olarak, Battlefield 5 içerisinde herhangi bir ganimet kutusunun bulunmayacağını belirtmemizde fayda var. EA ekibi, muhtemelen normal para birimi ile de alınabilecek kozmetik eşyalarını daha hızlı almak isteyen oyuncular için böyle bir sistem getirmiştir. En azından tahminlerimiz bu yönde. İlerleyen günlerde, oyun içeriği ve bu haberimizin konusu ile alakalı çok daha detaylı bilgiler edinebileceğimizi umuyoruz. Bakalım, EA ekibi bizlere yolda olan yapım ile birlikte daha ne gibi özellikler sunmayı planlıyor?


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.