Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.09.2018

Geçtiğimiz günlerde, Battlefield 1 Premium Pass ve Battlefield 4 Premium Pass ürünleri, Origin üzerinde bedava olarak dağıtılıyordu bildiğiniz üzere. 1 veya 2 kişiye değil, bütün herkese dağıtılmıştı. Birçok oyuncu, bu fırsatı kaçırmayarak Battlefield 1 Premium Pass ve Battlefield 4 Premium Pass sahibi olmuştu. Fakat, haberimize konuk olan Battlefield 1 Premium Pass ve Battlefield 4 Premium Pass fırsatını kaçıran oyuncular da oldu elbette. Eğer siz de bu oyunculardan bir tanesiyseniz, sizin için müthiş haberlerimiz var demektir. Zira, bahsini ettiğimiz her iki ürün de, an itibari ile Origin üzerinde ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Battlefield 1 Premium Pass ve Battlefield 4 Premium Pass tekrar bedava oldu

Origin, Battlefield 1 Premium Pass ve Battlefield 4 Premium Pass ürünlerini tekrardan herkese bedava olarak dağıtmaya başladı. Battlefield 1 Premium Pass ve Battlefield 4 Premium Pass sahibi olmak için oyunun kendisine ihtiyaç duymuyorsunuz. Eğer elinizde Battlefield 1 veya Battlefield 4 yoksa, sorun yok. Şimdilik Battlefield 1 Premium Pass ve Battlefield 4 Premium Pass'ı kütüphanenize ekleyebilirsiniz. İleride Battlefield 1 veya Battlefield 4 sahibi olduğunuzda ise, Battlefield 1 Premium Pass ve Battlefield 4 Premium Pass'ınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Battlefield 14 Premium Pass, 5 genişleme paketini içerisinde bulunduruyor. Ayrıca, 20 yeni harita, yeni modlar ve dahasını da oyunculara sunuyor. Battlefield 1 Premium Pass ise, yine çoklu oyuncu haritaları, 20 yeni silah ve bütün ek paketleri oyuncularla buluşturuyor. Battlefield 1 Premium Pass ve Battlefield 4 Premium Pass fırsatının sınırlı bir süre için geçerli olduğunu hatırlatmamızda fayda var. Eğer önceki fırsatı kaçırdıysanız, bu haberimizde sizlere bahsettiğimiz Battlefield 1 Premium Pass ve Battlefield 4 Premium Pass fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.