Battlefield 1 Premium Pass, bir süre boyunca herkese ücretsiz

Battlefield 1 Premium Pass, bir süre boyunca herkese ücretsiz

Battlefield 1 Premium Pass sahibi olmanız için ana oyuna sahip olmanız gerekmiyor!

Bildiğiniz üzere ortalık Battlefield 5 haberleri ile çalkalanıp duruyor. Sonuçta, bugün itibari ile biten açık beta aşaması olan bir oyun ve yakında da oyuncuların beğenisine sunulacak. Fakat, Battlefield 1 da hala haberlerimize konuk olan bir yapım. Zira Electronic Arts ve DICE ekibi ücretsiz Battlefield 1 Premium Pass ile oyuncuları sevindiriyor. Fakat bu sevindirme, sadece kısa bir süre için geçerli olacak. Bu yüzden, fırsatını bulduğunuz ilk anda size anlatacağımız şekilde Premium Pass’ınıza sahip olmanızı tavsiye ederiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

EA ve DICE, ücretsiz Battlefield 1 Premium Pass dağıtıyor

Her ne kadar Battlefield 5 çıkacak olsa da, hala Battlefield 1’ı oynuyoruz bol bol. Sonuçta, tamamlanmış bir oyun kendisi ve çoklu oyuncu modu konusunda çok bir rakibi yok. Eğer siz de Battlefield 1 oynayan oyunculardan bir tanesiyseniz, 18 Eylül 2018 tarihine kadar ücretsiz olarak Battlefield 1 Premium Pass sahibi olabilirsiniz. Fakat 18 Eylül Eylül 2018 tarihi itibari ile ne yazık ki ücretsiz olan bu geçişe sahip olma fırsatınızı kaybedeceksiniz. Dilerseniz, Battlefield 1 Premium Pass’a nasıl sahip olabileceğinizden bahsedelim.

Battlefield 1 Premium Pass’a sahip olmak için, doğal olarak bir Origin hesabınızın bulunması gerekiyor. Şartların hepsi bu kadar. Battlefield 1’a sahip olmanız gerekmiyor bile. Arama kısmına Battlefield 1 Premium Pass yazarak geçişi buluyorsunuz arayüzde. Burada bulunan turuncu tuşu kullanarak hesabınıza ekliyorsunuz. Eğer henüz Battlefield 1’a sahip değilseniz, sahip olduğunuzda Battlefield 1 Premium Pass’ınızı da kullanabilirsiniz.


Battlefield 1
Battlefield 1 İnceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.