Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.01.2023

Avatar Generations mobil platformlar için çıktı. Ayrıca, oyundan fazla şey gösteren yeni bir fragman da geldi. Avatar: Son Hava Bükücü hayranlarının artık ücretsiz oynayabilecekleri yeni bir oyunları var. Diğer Avatar özelliklerinden ek içeriklerin daha sonra ekleneceği vaadiyle, oyuncuların bu karakterleri bir araya getirirken ve takımlarını kurarken dizideki dört ana ulusun her birini ziyaret ettiği bir oyunda Aang, Katara, Toph ve diğer birçok karakteri içeriyor. Oyun şu anda iOS ve Android akıllı telefonlar için mevcut.

https://www.youtube.com/watch?v=RV3wPu0sgfM&ab_channel=AvatarGenerations

Avatar Generations çıktı ve bir de fragman yayımladılar

Square Enix, 2022 yılının ortalarında, Avatar oyununun kullanıcılara deneyime ilk bakışı sunmak için belirli yerlerde yayınlanmaya başlayacağını resmen duyurdu. Bu yılın başlarında, oyunun 2023 çıkış tarihini içeren yeni bir oynanış fragmanı kamuoyuna sunuldu. Hiçbir zaman resmi bir çıkış tarihi vermediler. Dahası, bunun yerine Salı günü sürpriz bir şekilde piyasaya çıktı. Haberimizdeki Avatar Generations fragmanı, karakterden karaktere etkileşimler, takım tabanlı çok karakterli savaş ve dünya üzerinde keşif gibi oyunun bazı özelliklerini vurguluyor. Oyuncular, diğer karakter toplama oyunlarında olduğu gibi, Avatar karakterlerini daha yeni ve daha güçlü ele geçirmelerle uyumlu hale getirmek için güncelleyebilecekler.

Oyun için resmi açıklama, "Gaang'a katılın! Avatar: Son Hava Bükücü'deki tüm favori kahramanlarınızla ve yakında diğer nesillerden Avatar'larla kendi Avatar Takımınızı oluşturun. Aang, Katara, Sokka, Toph, Suki ve Zuko'nun yanı sıra çok sevilen Appa ve Momo, mobil cihazlarda ilk kez Avatar'ın kaderini gerçekleştirme arayışına katılmanız için sizi bekliyor." şeklinde. Oyun başlangıçta Avatar: The Last Airbender içeriğine sahip olacak olsa da, yapımcıları şimdiden gelecekteki bazı hedeflerin ipuçlarını verdi. Daha sonraki güncellemeler arasında The Legend of Korra ve The Rise of Kyoshi'den karakterleri oyunun kadrosuna ekleyen güncellemeler de yer alacak. Avatar Generations çıktı fakat başka gelişmeler de oluyor. Şimdi, diğer gelişmelerden bahsedelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Avatar Generations çıktı haberini verdiğimiz yazımız bitmeden önce 2 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.