Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.02.2023

Kıyamet sonrası oyunu Atomic Heart, şiddet dolu bir birinci şahıs nişancı deneyimi sunmak için en çekici alt türlerden bazılarını birleştiriyor. Atomic Heart çıkış tarihi yaklaşırken sızıntılar yaşandı. Dahası, Atomic Heart için sürükleyici oynanış görüntülerini gösteren görüntüler de ortaya çıktı. Şimdi bu gruba önemli bir yeni sızıntı daha katıldı. Oyunun ilk beş saatlik kayda değer oynanış ve hikayesi kısa süre önce YouTube üzerinde sızdı. Garythelians adlı 1,52 bin aboneli bir inceleme kanalı, yeni görüntüleri 17 saat önce yayınladı. En son sızıntı, Atomic Heart'ın oynanışına hemen kapsamlı bir bakış sunuyor.

Atomic Heart ilk 5 saat oynanış videosu da artık var

Oyunun ilk beş saati için şokları ve hikayeyi de tamamen bozan yeni Atomic Heart oynanış sızıntısını yukarıda izleyebilirsiniz. Büyük spoilerlardan kaçınmak için videoyu ve makalenin geri kalanını dikkatle izlemenizi tavsiye ederiz. Oyunun başlangıcı görüntülerin başladığı yer gibi duruyor. Açılış sinematiğinde, kahramanımız gelişen alternatif Sovyetler Birliği'ne girerken çiftler teknelerde ve havada süzülen arabalarda görülüyor. Durum her ne olursa olsun, her şey hızla katil makineler ve gizemli tuhaflıklarla dolu çorak bir manzaraya dönüşüyor.

Atomic Heart oynanış videosunu platform üzerinden canlı olarak izleyen 1,2 bin izleyici vardı. Kapsamlı canlı yayın, Atomic Heart'ın oynanışını, mitolojisini ve ara sahnelerini dikkatle inceledi. YouTuber ayrıca, kullanıcıların en son sürüm için para harcamadan önce ne satın aldıklarını anladıklarından emin olmak için bize yakından bir bakış sunarak oyunun objektif bir değerlendirmesini yaptı.

Atomic Heart oynanış videosuna gelen yorumlara göre, yeni sızıntı izleyicilerin beğenisini kaptı. Topluluktaki ortak kanı Atomic Heart'ın yayınlandığında hatalı bir felaket olacağı yönündeydi, ancak yorumlar Atomic Heart'ın ilk yayınlanan görüntülerle karşılaştırıldığında daha iyi olmasa da ne kadar benzer göründüğüne dikkat çekti. Bununla birlikte, yayında FPS'nin düştüğü ve oyunun çok fazla takıldığı durumlar var. Ancak bu hiç de oyunu kıran şekilde olmadı. Bir günlük yamanın kalan tüm küçük endişeleri çözebileceğini akılda tutmak önemlidir. Ayrıca, videoyu sızdıran kişinin YouTube'da tam olarak hangi yapıyı canlı yayınladığı bilinmiyor.

Video ile ilgili yorumlar olumlu

Genel olarak, videoyla ilgili geri bildirimler şu anda oldukça olumlu ve oyuncular büyüleyici grafikler ve oyun özelliklerinden memnun. Bir sonraki rol yapma aksiyon oyunu çok fazla kullanıcı merakı uyandırdı, bu nedenle diğer kullanıcılar için performans sorunları kötüleşene kadar Atomic Heart için güçlü satışlar bekleyebiliriz. Bu yazının yazıldığı sırada DMCA henüz videoya karşı harekete geçmemişti. Ancak sızdıran kişinin inceleme ambargosunu ihlal ettiği göz önüne alındığında, bu durum yakında değişecektir.

Birkaç hafta önce, oyunun PC sistem gereksinimleri kamuoyuna açıklandı. Ayrıca, kıcı bir deneyim için nelerin gerekli olduğu konusunda bize daha iyi bir fikir verdi. Ayrıca, geliştiricilere göre oyun "sağlam bir 60 FPS" üretecek ve bu da onu birçok oyuncu için tereyağlı bir FPS deneyimi haline getirecek. Bununla birlikte, yayın sonrası revizyonlardan önce, çok oyunculu mod fikirleri rafa kalktı. 21 Şubat'ta Atomic Heart hem mevcut hem de yeni nesil cihazlarda piyasaya çıkacak. PC, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series S ve X'te mevcut olacak. Atomic Heart 5 saatlik oynanış dışındaki tavsiyelerimizden bahsedelim şimdi.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Atomic Heart 5 saatlik oynanış yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep VPN yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.