Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.03.2023

Focus Entertainment, yeni fantastik aksiyon rol yapma oyunu Atlas Fallen için ilk oynanış fragmanını yayınladı. Bu fragmandan hiçbir şey beklemeyin çünkü sadece bir dakikadan biraz daha uzun. Ancak, bize canavarların ve dövüş sisteminin tadını veren birkaç dövüş sahnesi var. Oyuncular Atlas Fallen'da gizemli yaratıklar, tarihi eserler ve antik tehlikelerle dolu zamansız bir diyarın kumlarında gezinecekler. Oyuncular efsanevi canavarları takip ederken güçlü, şekil değiştiren silahlar ve yıkıcı kum gücü becerileri kullanarak çarpıcı, süper güçlü savaşlara katılacaklar.

Atlas Fallen ilk oynanış videosu ile karşımızda

Dahası, oyuncular kendi kişiselleştirilmiş oyun tarzlarını oluşturmak için düşmanlarının özünü hedef alacak ve toplayacak, tamamen işbirlikçi veya tek başına bir hikaye kampanyasında insanlık için yeni bir çağ oluşturacaklar. Atlas Fallen 16 Mayıs'ta Focus Entertainment imzasıyla çıkacak. Atlas Fallen oynanış videosu ile oyun ile ilgili merakınızı giderdiyseniz, şimdi sırada başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Atlas Fallen oynanış videosu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.