Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.08.2020

Görünüşe göre Apex Legends Sezon 6 içerisinde bizlere yeni bir karakter sunulacak. Resmi Apex Legends Twitter sayfası aracılığıyla paylaşılan bir gönderide yer alan video ile, yakında bizlerle buluşturulacak bir karaktere ait ipuçları verildiği düşünülüyor. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Twitter gönderisinde yer alan videoya göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Apex Legends Sezon 6 esnasında yeni bir karakter mi sunacak?

Hemen yukarıda yer alan Twitter gönderisindeki videoyu izlediyseniz, bir başka dikkat çekmek istediğimiz nokta da açıklaması. Gönderide, “New message: Received 13:02.” mesajı yer alıyor. Yani, “Yeni bir mesaj: 13:02 Ulaştı.” anlamına geliyor. Gönderide, Bangalore karakterini duyuyoruz. Williams olduğunu söylüyor sesteki kişi. Bu da, gerçek adı Anita Williams olan Bangalore demek oluyor. Fakat mesajda adı geçen P kim, onu bilmiyoruz. Bu yüzden de zaten yeni bir karakterin geleceği düşünülüyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.