A Way Out ne zaman çıkacak? (Çıktı)

A Way Out ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Oyunun geliştiricileri, benzersiz bir eşli oyuncu deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Hazelight Studios tarafından geliştirilen ve EA tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek olan A Way Out, çıkışını PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 23 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirecek. Yalnız önemli bir not düşmeliyiz, bu oyun sadece eşli oyuncu modunda oynanabiliyor. Yani, ya tanıdığınız bir arkadaşınız ile bu oyunu oynayabilirsiniz, ya da internet üzerinden tanımadığınız oyuncular ile oynayabilirsiniz. Tek başınıza oynamak, ne yazık ki mümkün değil. Fakat EA ve Hazelight Studios, oyunun bu mantığına çok güzel bir çözüm getirmiş durumda. Peki, bu çözüm nedir?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hemen o çözümden bahsedelim: Eğer bir oyuncu, herhangi bir platform için A Way Out satın alırsa, ekstra 1 adet koda sahip olacak. Oyuncu, bu kodu arkadaşına verebilecek ve bu sayede oyunu birlikte oynayabileceksiniz. Arkadaşınıza vereceğiniz kod da, tam oyun kodu olacak. Yani, o bedavaya verilen kod, kesinlikle bir deneme sürümü olmayacak. Siz oyunda ne görüyorsanız, ne oynuyorsanız, bedava kodu alan arkadaşınız da aynı şeyleri yapabilecek. İçerik veya süre limiti bulunmamakta yani. Açıkçası bu adım, EA cephesinden beklenmeyecek bir adımdı. Hazelight Studios ekibine helal olsun. Belki EA cephesini onlar ikna etmiştir.

Peki, bu oyun ne kadara satılmakta? PlayStation Store üzerinden aldığımız bilgilere göre oyunun Türkiye satış fiyatı 89 TL. Eğer dilerseniz şu an bu video oyununa ön sipariş verebiliyorsunuz ama birçok oyunun aksine, bu oyuna ön sipariş verdiğiniz taktirde ekstra bir şey kazanamıyorsunuz. Ne bir dinamik tema var, ne de oyun içi bir öge.

A Way Out ne zaman çıkacak?

Brothers – A Tale of Two Sons oyununun yapımcılarından, hapishaneden kaçmaya çalışan iki mahkumdan birini kontrol edeceğiniz özel bir ortak macera oyunu A Way Out. Nefes kesen firar girişimi, daha önce gördüklerinize veya oynadıklarınıza benzemeyen, sürpriz ve duygusal bir maceraya dönüşüyor. A Way Out, iki oyuncuyla oynanması gereken bir deneyim. Oyuncular, hapishaneden kaçarak özgürlüğe kavuşmak için iş birliği yapan Leo ve Vincent adlı iki ana karakterden birini kontrol edecek. Friend Pass ile ücretsiz deneme özelliğini kullanarak tüm deneyimi arkadaşlarınızla ücretsiz oynayın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.