A Way Out için çok ilginç bir şekilde çıkış tarihi verildi

A Way Out için çok ilginç bir şekilde çıkış tarihi verildi

A Way Out geliştiricileri, açıklamalar sırasında herkese laf da attı.

EA tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek olan, E3 2017 sırasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için duyurulan A Way Out için çok ilginç bir şekilde çıkış tarihi verildi. The Game Awards 2017 sırasında gösterilen yeni bir video ile öğrendiğimiz çıkış tarihi, eğer video yalancı değilse 23 Mart 2018 olacak. Ayrıca açıklamalara göre her oyun paketinin içerisinde Friend’s Pass olacak. Bu Friend’s Pass sayesinde istediğiniz 1 kişiye oyunu ücretsiz verebileceksiniz. Çünkü A Way Out sadece eşli oyuncu olarak oynanan bir oyun. Yani, bizim gibi hiç arkadaşınız yoksa A Way Out oynayamayacaksınız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

A Way Out

Dilerseniz oyun için yayımlanan yeni oynanış videosuna, çıkış tarihinin verildiği ana ve Friend’s Pass duyurusuna hemen aşağıdan göz atabileceksiniz. Fakat o videonun da altında asıl eğlence olacak. The Game Awards 2017 sırasında etkinliğin sunucusu ile yan yana olan ve oyun hakkında birkaç kelime söylemesi gereken geliştirici, durumu bayağı bir yanlış anlayıp, dakikalarca konuşuyor. EA hakkında söylenen şeylere değiniyor, Oscar’ı ve video oyunu haricindeki tüm eğlence sektörünü yerin dibine sokuyor, ama oyun hakkında neredeyse hiçbir şey söyleyemiyor. İşte bu anlar da yazımızın en altında olacak. Mutlaka o videoya da göz atmanızı öneriyoruz.

Biz açıkçası en başından beri bu arkadaştan pek hoşlanamadık, samimi gelmiyor. Fakat oyun oldukça güzel görünüyor. Özellikle Friend’s Pass ciddi anlamda güzel düşünülmüş bir özellik ve bu özellik sayesinde oyunun satışları da düşmeyecek, aksine artacaktır. Mesela ben bu oyunu oynamak istiyordum ama eşli oyuncu mevzusu yüzünden almayacaktım. Fakat Friend’s Pass fikrimi bir anda değiştirdi. Çünkü oyunu alıp, birlikte oynamak istediğim arkadaşıma ücretsiz kopyayı verip, birlikte oynayabiliriz. Daha güzel bir şey olabilir mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.