YouTube, Logan Paul kanalından tüm reklamları kaldırdı

YouTube, Logan Paul kanalından tüm reklamları kaldırdı

Çünkü bu arkadaşımız, yeni videosunda önce ölü bir fareye elektroşok uyguladı, ardından da ölü balığa kalp masajı yaptı.

Japonya’ya ziyaret ettiği sırada, ülkenin kültürü ile dalga geçen ve İntihar Ormanı olarak da bilinen Aokigahara Ormanı içerisinde kendisini asmış birini videoya çekip, bunu herkese gösteren Logan Paul, rezilliklerine tam gaz devam etmekte. Logan Paul, 5 Şubat 2018 tarihinde yeni bir video yayımladı. Bu videoyu haberimizin en sonuna ekleyeceği ama kendiniz arayıp, o şekilde bulmak istiyorsanız da videonun başlığı, “THE PAULS RESPOND TO THE CSI FIGHT! **called out**” şeklinde geçmekte. İşte bu videoda bahsettiğimiz kişi önce ölü bir fareye elektroşok uyguladı, ardından da ölü balığa kalp masajı yaptı. YouTube da günler ardından bu videoya cevap verdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

YouTube, Logan Paul kanalından tüm reklamları kaldırdı

9 Şubat 2018 tarihinde YouTube ekibinin resmi Twitter hesaplarından bir tanesinden yapılan açıklamaya göre Logan Paul kanalından tüm reklamlar kaldırıldı. Reklamların kaldırılması, hem bu kişinin eski videoları, hem de yeni paylaşacağı videolar için geçerli. Yani şu an bu kişinin videolarının hiçbirine reklam gönderilmemekte. Çünkü Logan Paul, paylaştığı videolarla ve videolardaki tutumları ile YouTube ekibinin birçok kuralını çiğnemekte. Bu yüzden de böyle bir adım atıldı.

Tabii ki reklamların kaldırılması sonsuza kadar sürmeyecek. YouTube, yaptığı açıklamada reklamların kaç gün boyunca engelleneceğini belirtmedi ama detaylı bilgi muhtemelen içerik üreticisine gitmiştir. Kendisi bu konu hakkında konuşmadığı için bir şey diyemiyoruz. Eğer dilerseniz haberimiz boyunca bahsettiğimiz videoya sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Ardından yorumlarınızı da bekliyor olacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.