Menü
https://leadergamer.com.tr/cyberpunk-2077-bastan-gelistiriliyor/
Spider-Man 21 Nisan 2017 8:39

Yeni Spider-Man oyununun çıkış tarihi göründü

PlayStation 4 için özel olarak geliştirilen bu oyun, sandığınızdan daha da erken gelebilir.


Sürpriz bir şekilde E3 2016 sırasına duyurusunu aldığımız, PlayStation 4 konsoluna özel olarak geliştirilen yeni Spider-Man oyunu, duyuru videosunda bizlere çok fazla bir şey göstermemişti. Evet, o güzel görüntüler direkt olarak oyun içerisinden alınmıştı fakat saf oynanış videosu değildi ve çok kısa görüntülerdi. Bu yüzden de oyuncular, oyunun henüz hazır olmadığını düşünüyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde tüm bunları yalana çıkartabilecek bir şey yaşandı.

Yeni Spider-Man oyununun çıkış tarihi göründü

GameStop üzerinde yapılan yeni bir listelemeye göre bu yeni oyun, PlayStation 4 için 26 Aralık 2017 tarihinde çıkacak. Eğer bu çıkış tarihi doğru ise, Sony doğru bir adım atıyor olabilir çünkü şu an 2017 sonlarına doğru Sony cephesinden PlayStation 4 için AAA projesi gelmiyor gibi görünüyor. The Last of Us Part II ve God of War gibi büyük seviyeli oyunların henüz bir çıkış tarihi yok ve bu oyunların 2017 içerisinde çıkması da beklenmiyor. Bu yüzden AAA bir özel Spider-Man oyunu ile tatil döneminde oyuncuların karşısına çıkmak, oldukça mantıklı olacaktır.

Tüm bunlara rağmen, bu çıkış tarihini ciddiye almamanızı da önermeliyiz. Çünkü ortada hiçbir resmi bir bilgi yok ve bu çıkış tarihi, sadece bir yer tutucu olabilir. Evet, yer tutucu tarihler genelde bir ayın sonuna geliyor fakat bu tarih de oldukça şüpheli görünüyor. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör