Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Eyüphan Balcı, Editör Yazım tarihi: 12.12.2020

Mass Effect Andromeda ile kitlesinin büyük bir kısmını hayal kırıklığını uğratan BioWare, yeni Mass Effect oyunuyla hayranlarının gönlünü almak istiyor. Oyunun geliştirildiği bir süredir bilinse de oyuncular olarak somut bir şeyler görmek istiyorduk. The Game Awards Show 2020’de yeni Mass Effect oyunu için resmi tanıtım fragmanı yayımlandı ve bu isteğimiz gerçek oldu. Dilerseniz, önce bir fragmanı izleyin sonra da oyun hakkında bildiklerimizi sizinle paylaşalım.

Yeni Mass Effect oyunu için resmi tanıtım fragmanı yayımlandı

Fragmanın büyük bir bölümü uzay görüntüleriyle klasik Mass Effect atmosferini gösteriyor. Ancak, fragman ilk başta fark edeceğinizden daha fazla ipucu barındırıyor olabilir. Örneğin, uzay boşluğuna saçılmış Reaper kalıntıları, karlar arasında görünen N7 sembolü ve yakından net olarak görebildiğimiz Asari, Shepard’ın macerasını anlatmasa bile en azından onunla aynı evrende olduğumuzu gösteriyor. Bununla birlikte, uzakta belli belirsiz görünen karakterler de Salarian ve Turian ırkına ait dostlarımızı oldukça andırıyorlar.

Elbette, şu an söylediğimiz her şey birer tahminden ibaret. Hikaye detayları için ekibin daha fazla bilgi paylaşmasını beklemek durumundayız. Ne yazık ki, geliştirici ekip oyunun henüz erken aşamalarında oldukları için oyunla ilgili herhangi bir bilgi veya çıkış tarihi vermedi. Bununla birlikte, oyunun yeni nesil bir oyun olacağını biliyoruz. Tabii, BioWare, Electronic Arts’a bağlı bir firma. Bu yüzden BioWare’ın yeni Mass Effect oyununu kâr edebilecekleri her platforma getireceklerini söylemek pek yanlış olmaz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.