Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.02.2023

Ünlü Unmatched oyunu Squirrel Girl, Ms. Marvel ve Cloak and Dagger ile şok eden bir bağımsız genişleme alıyor. Unmatched, oyun kartları ve minyatür hareketleri içeren asimetrik bir dövüş oyunudur. Ayrıca, Marvel: Teen Spirit bu oyunun yeni ve bağımsız bir genişlemesidir. Squirrel Girl, Ms. Marvel, bir takım olarak birlikte çalışan Cloak ve Dagger ve Cloak ve Dagger genişleme paketinde yer alan dört yeni kahraman arasında. Squirrel Girl'ün yeni genişleme paketindeki kartları, 2015'ten 2019'a kadar devam eden sevilen bir dizide karaktere yeni bir görünüm kazandıran Ryan North tarafından yazılmış akıllıca tanıtım yazılarına sahip. Restoration Games web sitesinde Marvel: Teen Spirit genişleme paketi için şimdiden ön sipariş verebilirsiniz.

Yeni Marvel oyunu Marvel: Teen Spirit

Unmatched video oyunu serisinde çeşitli hikayelerden ve serilerden karakterler yer aldı. Oyuncular herhangi bir genişlemedeki kahramanları birleştirme şansına sahip. Oyun, bir tahta etrafında hareket ederek ve düşmanları vurmak veya diğer görevleri yapmak için kartları kullanarak oynanır. Renkler, her tahtanın benzersiz düzeninde çeşitli menzilli saldırılar için görüş hattını belirtmek için kullanılır. Diğer oyun seçenekleri takım halinde veya 1'e 1 oynanmasına izin verir ve oyun sadece bir kişi kaldığında sona erer.

Robin Hood, Kral Arthur, Koca Ayak, Medusa, Alice Harikalar Diyarında ve Sherlock Holmes karakterlerden sadece birkaçı. Jurassic Park, Buffy the Vampire Slayer ve Bruce Lee'den karakterler de lisanslı setler arasında yer alıyor. Daredevil, Elektra, Moon Knight, Luke Cage, Black Widow, Black Panther ve Deadpool, kullanıma sunulan çeşitli kutulu setlerde yer alan Marvel karakterleri arasındadır.

Unmatched ayrıca Steam'de Erken Erişim aracılığıyla dijital olarak mevcut hale geldi. Ayrıca, şu anda lisanslı olmayan karakterlerin çoğu ya şu anda mevcut durumda. Olmayanlar da, genişleme ile oynanabilir olacak. Oyun şu ana kadar olumlu tepkiler aldı. Steam incelemelerinde %81 ile "Çok Olumlu" oldu. Yeni Marvel: Teen Spirit duyurusu bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Yeni Marvel: Teen Spirit duyurusu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep VPN yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.