Xbox Series S resmi olarak olmasa da onaylandı

Xbox Series S resmi olarak olmasa da onaylandı

Reklam çalışması ise harika fakat bir hataysa...

Microsoft ekibinden beklediğimiz Xbox Series X konsolunun yanı sıra, görünüşe göre bir de Xbox Series S geliyor. Her ne kadar resmi olarak Microsoft tarafından olmasa da Xbox Series S onaylandı. Bu da, bir 2. el satış sitesinden alışveriş yapan bir kişi tarafından bulundu. Öncelikle, sizi hemen aşağıdaki Twitter gönderisine göz gezdirmeye davet ediyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Xbox Series S kolu sayesinde onaylandı

Hemen yukarıda paylaştığımız Twitter gönderisinde, olayın hikayesi az çok anlatılıyor. 35 dolar gibi bir fiyat karşılığında, OfferUp adındaki bir siteden satın aldığını söyleyen kullanıcı, bir de gerçekliğini ispat etmek için video çekmiş. Elbette, sadece gerçekliğini ispat etmekle kalmadı. Aynı zamanda, kullanıcı kitapçığında da birtakım dikkat çeken detaylar buldu.

Bu seferki Twitter gönderisinde ise 4 adet görsel yer arıyor. Bizim işimize yarayacak olan şey ise, bu Twitter gönderisinde yer alan 2. görsel. 2. görsele göz gezdirirseniz, görselde Xbox Series S ile ilgili bir kısım göreceksiniz. Bu kolun hem Xbox Series X hem de Xbox Series S uyumlu olduğunu söylüyor. Aynı zamanda, bu kolun Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazların yanı sıra PC ve Xbox One üzerinde de çalıştığı belirtiliyor.

Bu olay, bir Microsoft çalışanının hatası mı yoksa bir reklam çalışması mı bilemiyoruz ama güzel bir ses getirdiğini söyleyebiliriz. Reklam çalışması ise, gerçekten başarılı bir çalışma, buna hiç şüphe yok. Fakat, bu durum bir çalışanın hatası ise, o çalışana gerçekten büyük geçmiş olsun şimdiden. Umarız ki, her şey yolundadır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.