Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.01.2023

Electronic Arts'ın yeni avcılık oyunu Wild Hearts için yepyeni bir oynanış fragmanı çıktı. Yaklaşık 5 dakikalık bir oynanış içeren bu yepyeni fragmanın konusu Aragane veya Golden Tempest canavarı. Avcılık türüne yeni bir yaklaşım getiren Wild Hearts'ta teknoloji size kendinizi korkunç yaratıklara karşı savunma şansı veriyor. Bu oyunda oyuncular bu canavarları tek başlarına veya başkalarıyla sorunsuz bir işbirliği içinde avlayabilirler. Şimdi, sizlere oynanış videosunu gösterelim. Sonra da, detaylara geçeriz.

Wild Hearts oynanış videosunun odağı Golden Tempest oldu

Geleceğin aksiyon rol yapma video oyunu Wild Hearts, Omega Force ve Electronic Arts imzası taşıyor. Ayrıca, EA Originals bayrağı altında çıkacak. Feodal Japonya'dan etkilenen kurgusal Azuma diyarında oyuncunun amacı devasa canavarları avlamaktır. Oyunun 17 Şubat 2023 tarihinde PS5, Windows ve Xbox Series X/S için satışa sunulması planlanıyor.

Wild Hearts oynanış videosundan sonra, bir de oynanıştan bahsedelim. Oyuncuların üstlendiği avcı, Azuma gezegeninde Kemono adındaki devasa canavarları avlamak için görevlere çıkmalıdır. Azuma'da oyuncular açık bir dünyadan ziyade bir dizi büyük mekanı özgürce keşfedebilirler. Oyunda wagasa ve katana da dahil olmak üzere sekiz farklı silah türü vardır. Karakuri mekanizması sayesinde oyuncular, düşmanlarını yok etmek için silah kullanmanın yanı sıra savaşta yardımcı olacak eşyalar da yaratabilirler. Örneğin, oyuncular düşmanları ateşe vermek için kullanabilecekleri meşaleler veya düşmanlara büyük hasar vermek için üzerinden atlayabilecekleri kutular inşa edebilirler.

Ancak bu bileşenlerle, düşmanın geçişini engelleyen bir siper gibi daha büyük makineler yapmak mümkün. Kemono onları yok edene kadar, inşa edilen eserler geri döndürülemezdi. Enine geçişe yardımcı olmak için oyuncular Karakuri de inşa edebilirler. Karakuri yapımı, sadece düşmanlarla savaşarak elde edilen ipliği kullanır. Bir oyuncu oyunda ilerledikçe yeni silah ve ekipmanların kilidini açarak giderek zorlaşan canavarları avlar. Geliştirme ekibi, oyuncuların oyunun anlatı kampanyasını bitirmesinin yaklaşık 30 saat süreceğini tahmin ediyor. Oyunda ilerledikçe, oyuncular diğer iki oyuncu ile takımlar oluşturabilirler. Wild Hearts oynanış videosu bir yana, şimdi tavsiyelerimiz var.

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımız da var. Dilerseniz, en azından bizim merakla beklediğimiz oyuna siz de bir göz gezdirebilirsiniz. Sonra, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Zira, hile yapmak isterseniz, kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.