Watch Dogs Legion Direniş Fragmanı yayımlandı

Watch Dogs Legion Direniş Fragmanı yayımlandı

Türkçe alt yazı desteği, sevindirici.

Ubisoft ekibinin en çok beklenilen oyunlarından biri olarak gösterebileceğimiz Watch Dogs Legion isimli yapımı için yepyeni bir video daha yayımlandı. Ekip tarafından yayımlanan Watch Dogs Legion Direniş Fragmanı isimli videoda, durumun insanlar için ne kadar ciddi olduğu gösteriliyor. Dilerseniz, öncelikle hemen aşağıda yer alan video ile sizleri baş başa bırakalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Watch Dogs Legion Direniş Fragmanı, durumun ciddiyetini anlatıyor

Watch Dogs Legion için yayımlanmış olan bu yeni fragman, aynı zamanda Türkçe olması ile de dikkat çekiyor. Her ne kadar Türkçe dublajlı olmasa da, alt yazılar Türkçe olarak bizlere sunulmuş. Bu da, yapım için paylaşılan bu yeni videoyu daha iyi anlamamızı, olayları daha iyi kavrayabilmemizi sağlıyor. Watch Dogs Legion, 29 Ekim 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek ve bu direnişe bizi de katacak.


Watch Dogs Legion
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. KOMODO EJDERİ BURAYA KADAR GELDİ dedi ki:

    Komikliğe bakarmısın ya. Adamların cidden tek derdi İslam la. Bunlar sub değil topliminal. İnadına domuz koyuyor inadına her yere tiran yazıyor. Yani konu zaten o kadar kolay kurgulanmış ki tek amaç kışkırtmak. Aga bi yapımcının hiç mi kendi düşüncesi hayat felsefesi olmaz ya. Bu kadar mı düşünemiyorlar acaba