Wasteland 3 için 53 dakikalık oynanış çıktı

Wasteland 3 için 53 dakikalık oynanış çıktı

Wasteland 3 oynanış görüntüleri, oyunun Kapalı Beta'sına ait.

Wasteland 3 için geçtiğimiz günlerde Kapalı Beta aşaması inXile Entertainment tarafından başlatıldı. Bu haberimizde de, oyunun Kapalı Beta aşamasının başlaması ile birlikte yayımlanan 53 dakikalık Wasteland 3 oynanış görüntüsünü sizlerle paylaşacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Haberimize konuk olan bu yeni 53 dakika gibi müthiş bir uzunluğa sahip oynanış videosu, bizlere oyundaki özelleştirme seçeneklerini ve başlangıç savaşlarını gösteriyor.

Wasteland 3 oynanış görüntüleri 4K çözünürlük kalitesinde

Wasteland 3 nasıl bir oyun diye soranlar için de direkt olarak bu video güzel bir örnek ve tanıtım olacaktır. Haberimize konuk olan videonun 4K çözünürlük kalitesinde ve RTX 2080 Ti ile kaydedilmiş olduğunun da altını çizmekte fayda var.

Oyunda hem tek kişilik, hem de eşli oyun özellikleri yer alacak. Bu sayede oyuncular ister tek başlarına, isterse 6 kişilik ekibe kadar arkadaşları ile oynama şansı elde edecek. Ayrıca, oyuncuların karakterlerini kendi oyun tarzlarına göre özelleştirebiliyor olması da, yine oyunda yer alan önemli özelliklerden.

Wasteland 3, 19 Mayıs 2020 tarihi ile birlikte PC platformu oyuncularına sunulacak. Hemen aşağıda, haberimize konuk olan Wasteland 3 oynanışına ait görüntüleri bulabilirsiniz.


Wasteland 3
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.