Wasteland 3 için ilk tanıtım videosu yayımlandı

Wasteland 3 için ilk tanıtım videosu yayımlandı

Kıyamet sonrası rol yapma efsanesi 3. oyunuyla devam ediyor.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta yaptığımız haber ile Wasteland 3 duyurusunu sizlere bildirmiştik. Bugün ise yapımın geliştiricisi inXile Entertainment, Wasteland 3’ün bağış kampanyasını başlattı ve buna eşlik eden bir tanıtım videosu paylaştı. Ünlü geliştirici Brian Fargo önderliğinde geliştirilen yapımın kampanyada toplamayı hedeflediği rakam ise tam 2 milyon 750 bin dolar. Bu rakam ilk etapta her ne kadar büyük görünse de inXile Entertainment gibi geçmişi başarılarla dolu bir firma için ulaşması zor bir hedef değil. İsterseniz sizi paylaşılan tanıtım videosuyla baş başa bırakalım ve ardından oyunun detaylarına göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Halihazırda Torment: Tides of Numenera‘yı geliştiren inXile Entertainment’ın yeni çıkacak oyunu Wasteland 3, Colorado’nun donmuş topraklarında geçiyor. Kullanılabilir araçlar, dinamik konuşma seçenekleri ve çoklu oyunculu destek sunacak oyun, Fig platformunda başlattığı kampanyayla şimdiden çok başarılı olmuş görünüyor. Hedeflediği 2 milyon 750 bin dolarlık rakamın, 1 milyon 820 bin dolarını ilk gününden toplamış olan Wasteland 3’ün amaçladığı bütçeye çok rahat ulaşabileceğini söylemek zor değil.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yapımın, oyuncuları üzecek tek kısmı ise çıkış tarihi. Kıyamet sonrası rol yapma oyununun çıkış tarihi 2019’un 4. çeyreği olarak planlanmış durumda. Takipçilerini bayağı bir bekletecek gibi görünen yapım, bakalım serinin başarısını sürdürebilecek mi? Oyunun Fig platformundaki kampanya sayfasına ve paketlerle alakalı detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Wasteland 3

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.