Vampyr ne zaman çıkacak?

Vampyr ne zaman çıkacak?

Life is Strange geliştiricilerinden gelen yeni oyun, oyuncuları çok farklı bir role sokacak.

Vampyr Güncelleme (08.02.2018)

Oyunun geliştiricilerinden gelen yeni bir açıklamaya göre Vampyr, çıkışını 5 Haziran 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştirecek. Zaten daha önceden verilen tarihe göre oyun, 2018 senesinin ikinci çeyreğinde piyasaya çıkacaktı. 5 Haziran 2018 tarihi, 2018 senesinin ikinci çeyreği içinde kalıyor efendim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Orijinal Haber

Beni Life is Strange ile bölüm bölüm çıkan, hikaye temelli oyunların tümüne aşık eden Dontnod Entertainment, şimdi Focus Home Interactive ile fantastik bir rol yapma oyunu üzerinde çalışıyor. Bu oyunun adı Vampyr ve yapıt; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Vampyr, Life is Strange gibi bölüm bölüm piyasaya sürülmeyecek. Ayrıca oyunun piyasaya sürülme tarihi de henüz kesin değil fakat son açıklamalara göre oyunun 2018 senesinin ilkbahar aylarında piyasaya sürülmesi gerekiyor. İlkbahar 2018 tarihinden olan kastımız da 20 Mart 2018 ile 21 Haziran 2018 tarihleri arası tabii ki.

Peki, bu oyunun satış fiyatı ne kadar olacak? Steam verilerine göre Vampyr, 180 TL fiyat etiketi ile satılacak. Fakat oyuna şu an ön sipariş vermek isterseniz, Steam üzerinde %10 indirim bulunmakta. %10 indirimle de fiyat 162 TL olmakta. Eğer bu oyuna ön sipariş verirseniz, Dragonbane isimli bir kılıca, Barker isimli bir tabancaya ve Dark Physician isimli bir kıyafet setine sahip olabiliyorsunuz. Fakat önemli bir not düşmek gerekir, saydığımız bu ögeler sadece ön siparişe özel olmayacak. Oyuncular, eğer isterlerse bu ögeleri, oyun çıktıktan sonra ek paket olarak satın alabilecek.

Vampyr ne zaman çıkacak?

1918 yılında ölümcül İspanyol gribinin pençesine düşen Londra, hastalıklarla, şiddetle ve korkuyla mahvolmuştur. Bu düzensiz ve hayalet gibi şehirde Britanya’nın en etkili avcıları olan Vampirler pusuya yatmış sokaklarda yürüyen ahmakları, çaresizleri ve bahtsızları beklemektedir. Kaostan, işkence görmüş bir figür ortaya çıkmıştır. Siz yüksek rütbeli bir asker cerrah Jonathan E. Reid’siniz ve cephe hattından evine dönerken bir vampire dönüştünüz. Vahşi mahluklar ve kurnaz vampir avcıları gibi çok sayıda düşmanla baş etmek için aletlerinizi, silahlarınızı ve doğaüstü yeteneklerinizi kullanın. Ama kurbanlarınızı dikkatli seçin, öldürmenin sonuçları olabilir…”

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın