Vampyr için hiçbir ek paket çıkmayacak

Vampyr için hiçbir ek paket çıkmayacak

Oyunun geliştiricileri, oyunculara tam bir deneyim sunmak istiyor.

Focus Home Interactive tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek olan ve Life is Strange geliştiricileri tarafından piyasaya sürülmeye hazırlanan Vampyr için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunun dağıtımcı ekibinden gelen yeni bilgilere göre Vampyr için hiçbir ek paket çıkmayacak çünkü geliştiriciler, oyunculara tam bir video oyunu deneyimi sunmak istiyorlar. Bunun haricinde dağıtımcı ekip, oyun için ek paket yapmak yerine devam oyunu yapmayı tercih edebileceklerini de söyledi. Yani, Vampyr başarılı bir video oyunu olarak hayatına başlarsa, muhtemelen Life is Strange: Sezon 2’den sonra muhtemelen bir de Vampyr 2 görebiliriz. Bunu bizlere zaman gösterecek tabii ki.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Vampyr

1918 yılında ölümcül İspanyol gribinin pençesine düşen Londra, hastalıklarla, şiddetle ve korkuyla mahvolmuştur. Bu düzensiz ve hayalet gibi şehirde Britanya’nın en etkili avcıları olan Vampirler pusuya yatmış sokaklarda yürüyen ahmakları, çaresizleri ve bahtsızları beklemektedir. Kaostan, işkence görmüş bir figür ortaya çıkmıştır. Siz yüksek rütbeli bir asker cerrah Jonathan E. Reid’siniz ve cephe hattından evine dönerken bir vampire dönüştünüz. Vahşi mahluklar ve kurnaz vampir avcıları gibi çok sayıda düşmanla baş etmek için aletlerinizi, silahlarınızı ve doğaüstü yeteneklerinizi kullanın. Ama kurbanlarınızı dikkatli seçin, öldürmenin sonuçları olabilir

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme. Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın