Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.12.2022

Vampire Survivors'ın geliştirilmesi, Ekim ayında geniş kapsamlı, uygun fiyatlı mermi cehenneminin 1.0 sürümünün yayınlanmasıyla 2022'de hızlandı. Hala daha fazlasını arzuluyorsanız endişelenmeyin. Çünkü daha fazlası yolda. 15 Aralık'ta Vampire Survivors için bir ek paket olan Legacy of the Moonspell ile yeni bir harita, 8 yeni karakter ve 13 yeni silah geliyor.

Vampire Survivors ek paket çıkış tarihi yakın

Ay'ın hiç batmadığı Legacy of The Moonspell'in ortamı, aradığınız vampirler için ideal olmalı. Bununla birlikte, Japon folkloru da konsept için ilham kaynağı olmuştur. Yeni oynanabilir karakterlerden biri "bilinçli olarak bir shonen kahramanı" olarak anılıyor ve yokai ve oni'den esinlenen yeni düşmanlarla karşı karşıya geleceksiniz.

Yeni silahların gerçekte ne anlama geldiğini belirlemek zor. 13 DLC eklentisinden dördü kamuoyuna açıklandı. Gümüş Rüzgar adında bir asa, "değişen mevsimlerin gücünü açığa çıkaran" Dört Mevsim adında bir küre seti, "yeni ayın karanlığıyla damlayan" bir nesne olan Summon Night ve öfkeli bir ruh tarafından ele geçirilen büyülü bir kimono olan Mirage Robe setteki diğer öğeler.

Ayrıca, "Terk edilmiş bir kale, karla kaplı bir dağ ve yokai istilasına uğramış bir yerleşim yeri" de dahil olmak üzere birçok mekanın yer aldığı yeni sahnenin şimdiye kadarki en büyük sahne olduğu bildiriliyor. 15 Aralık'ta Legacy Of The Moonspell'in yayına girmesi planlanıyor. Moonspell'i oynamak için temel oyun da gereklidir.

Vampire Survivors Legacy of the Moonspell

Vampire Survivors Legacy of the Moonspell ek paket Steam sayfasında, "Vampire Survivors'ın ilk DLC'si Legacy of the Moonspell yepyeni bir sahne, yeni karakterler, yeni yaratıklar ve onları öldürmek için yeni silahlar ekliyor. Vampirlerin varlığını doğrulayamayız veya reddedemeyiz, ancak açık fikirli bireyler için çözülmemiş bazı bilmeceler olabilir.

Doğu topraklarında bir klan çöktü. Eskiden dağlarda saklı büyülü bir vadinin bekçileri olan Ay Büyüsü, yokai ve oni orduları tarafından yutuldu. Tehlikeli olsa da, bu ruh faaliyeti merkezi bir vampirin nerede olduğuna dair bazı bilgiler sunabilir. Olmazsa bile en azından binlerce gezgin ruhu yok etmek eğlenceli olacaktır." şeklinde anlatılıyor. Daha fazla bilgi için Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.