Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 16.02.2023

Hepimiz biliyoruz ki, Valorant rütbelerinde ilerleme girişimlerimiz sırasında bir noktada, hepimiz özel Valorant kostümlerine sahip olmayı hayal etmişizdir. Bu fırsat hâlâ mevcut. Birçok oyuncu bu pahalı kostümlerden birine sahip olmanın imkansız olduğunu düşünse de, Riot Games Valorant Gece Pazarı adı verilen bir özellik aracılığıyla oyunculara bunu yapma fırsatı veriyor. Valorant Gece Pazarı, sanal bir pop-up mağazası. Hatta, Valorant kostümlerine dair her şeyin satıldığı bir pop-up mağazası.

Valorant Gece Pazarı ile ilgili bilmeniz gerekenler

Mağaza her ay aniden ortaya çıkıyor ve sadık takipçiler arasında çevrimiçi kargaşaya neden oluyor. Etkinlik yayına girdiğinde, oyuncular Valorant rütbelerinde ilerlerken kullanmak üzere belirli koleksiyonlardan bıçak ve silahlar için indirimli Valorant görünümleri gibi rastgele kozmetik ürünleri satın alma fırsatına sahip oluyor.

2023 sonraki Valorant Gece Pazarı

Valorant Gece Pazarı 7 Mart 2023 tarihine kadar açık kalacak. Başlangıçta 27 Şubat'a kadar açık kalması planlanan pazarın süresini Riot uzatmaya karar verdi. Rastgele oluşan altı kostüm almak bir seçenek olacak. Ayrıca yıpranmış iki kostümü fiyat indirimi karşılığında değiştirebilirsiniz.

Valorant Gece Pazarı erişimi

Endişelenmeyin; Valorant Gece Pazarı'nın nerede olduğunu bilmeyen tek kişi siz değilsiniz. Gece Pazarı iş için açık olduğunda, ana menünün sol tarafında orada olduğunu bildiren bir komut istemi görünecektir. Buna tıkladıktan sonra dükkana yönlendirileceksiniz ve burada aylık kostümlerinizi görmek için her bir karta tıklayabilirsiniz.

Hemen bir şey satın almamayı seçtikten sonra Gece Dükkanına geri dönmek zor olabilir çünkü uyarı sık sık kaybolur. Bunun yerine, ekranınızın sağ üst köşesindeki mağaza sekmesinin yanındaki tarot destesine benzeyen karta tıklayabilirsiniz.

Valorant Gece Pazarı'nda hangi kostümler mevcut olacak?

Ultra Sürüm olarak kategorize edilenler hariç, tüm Valorant kostümleri Gece Pazarı'nda satılacak. Gece Pazarınızı açtığınızda, hangi kostümleri alacağınızı tahmin edemezsiniz. Ancak her biri farklı bir silah için altı kostüm alacağınız garantidir.

Valorant Gece Pazarı ile satın aldığım kostümleri yeniden kullanmak mümkün mü?

Hayır, Valorant Gece Pazarı için farklı bir kostüm seçme özgürlüğünüz yoktur. Mevcut olan görünümler, o ay satın alabileceğiniz tek görünümlerdir. Farklı görünümler istiyorsanız bir sonraki Gece Pazarı görünümüne kadar beklemeniz gerekecektir. Valorant Gece Pazarı bir yana, şimdi bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Valorant Gece Pazarı yazımızı paylaştık. Fakat, sizlere şimdi başka tavsiyelerimiz var. Konumuz Valorant, bu yüzden bu oyunla alakalı yazılarımızdan bahsedeceğiz. Valorant Crosshair rehber yazımızda, en iyi ayarları bulmanız mümkün. Ayrıca, Valorant sistem gereksinimleri rehber yazımız da sizleri bekliyor. Oyuna yeni başlayacaksanız, bakmanız kesinlikle önemli. Sonra, Valorant Squad Boost ile XP kasma rehber yazımız var. Etkinlikle ilgili ne yapmanız gerektiğini anlattık.

Ardından, Valorant isim değiştirme rehber yazımız da var. Sonuçta, bir yerden sonra canınızı sıkması muhtemel. Değiştirmek isterseniz, yöntem kolay. Son olarak da, Valorant şifre değiştirme rehber yazımızı önerelim. Şifrenizi değiştirmeniz de kesinlikle önemli bir şey. Bu yüzden, bakmanızda büyük fayda olacaktır. Şimdi, sizlere veda edelim. Artık, sonra görüşmek üzere!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.