Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.12.2022

Siz ve arkadaşlarınızın taktiksel nişancı oyunu Valorant için yaklaşan Squad Boost etkinliğinden XP olarak tam bir şekilde yararlanmanızın zamanı geldi. Bu yüzden Valorant oynayan ekibinizi çağırın. Yarın, 14 Aralık'ta Valorant'ın 5.12 Yaması ve Squad Boost etkinliği çıkacak. Bu süre zarfında Valorant Squad Boost ile XP kasma şansınız olacak. Etkinlik 14 Aralık ile 14 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek ve bir ay sürecek.

Valorant Squad Boost ile XP nasıl kasılır?

Oyuncular Valorant'a katıldıkları ve bu uzun süre boyunca arkadaşlarından oluşan bir ekiple oynadıkları için uygun bir şekilde ödüllendirilecekler. Peki ödül ne olacak? Bol miktarda XP, yani oyuncular tatil sezonu boyunca Savaş Bileti'ni tamamlamakta sorun yaşamayacaklar. Kim bilir, biz bile tekrar katılabiliriz ve tatil keyfinin tadını çıkarabiliriz. Ne de olsa uzun zaman oldu. Dahası, Valorant'ı ziyaret etmek için arkadaşlarımızla oynayarak daha fazla XP kazanmaktan daha büyük bir gerekçe var mı?

Valorant Squad Boost ile XP artışları takımınıza göre farklılık gösterecektir. Örneğin, ikililer %8, üçlüler %12, dörtlüler %16 ve beş kişilik tam bir yığın tüm takıma %20 XP artışı sağlayacak. Bu durum, özellikle Riot Games'in Valorant da dahil olmak üzere en büyük oyunlarını Xbox Game Pass'te yayınlaması nedeniyle, Discord sunucusuna veya grup sohbetine katılmak ve arkadaşlarınızı Valorant'a hazırlanmaya ikna etmek için ideal bir an. Bununla birlikte, ajan için yarın gelecek olan zayıflatmalar, arkadaşlarınız arasındaki Chamber ana oyuncularını memnun etmemesi muhtemel.

Başka ne önerirsiniz?

Ayrıca, sizlerle paylaştığımız tek yazı elbette Valorant Squad Boost ile XP kasma değil. Zira, sitemiz üzerinde birçok Valorant ile ilgili yazı bulmanız gayet mümkün. En başta Valorant Crosshair rehberimiz var. Hatta, başka örnek vermek gerekirse, bu yazılardan bir tanesi Valorant isim değiştirme yazımız. Bu yazımız sayesinde, Valorant isminizi nasıl değiştirebileceğiniz ile ilgili fazlasıyla detaylı bilgi edinebilirsiniz. Tabii ki, sitemiz üzerinde olan tek yazı, Valorant isim değiştirme değil. Aynı zamanda, daha önce sizlerle Valorant şifre değiştirme ile ilgi de bilgi verdik. Diyelim ki, şifrenizden memnun değilsiniz veya çalındı. Bu durumda, yapmanız gereken her şeyi olabildiğince anlattık.

Bir başka yazımız da, oyunu oynamak isteyen yeni oyuncular için. Siz de Valorant'a başlamak istiyor olabilirsiniz. Fakat, bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağından emin olmayabilirsiniz. Bu yüzden, sitemiz üzerinde Valorant sistem gereksinimleri yazımıza göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede, elinizdeki PC'nin sistem özellikleri ile oyunun istediği sistem gereksinimlerini karşılaştırırsınız. Tabii, ona göre de karar verirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.