Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.02.2023

Ünlü PlayStation maskotu Sackboy, şu anda Android ve iOS cihazlardan erişilebilen yepyeni bir oyunun yıldızı. Exient tarafından yaratılan akıllı telefon oyunu Ultimate Sackboy, kahramana ve Craftworld'e odaklanıyor. Ultimate Sackboy, baş karakteri kafa kafaya yarışmalarda rakipleriyle karşı karşıya getiren "zamana dayalı bir koşu oyunu". Yarışları kazanarak ödüllerin kilidi açılabilir. Oyunu oynamak ücretsiz olsa da, oyuncular astronot kıyafeti ve diğer premium şeyler gibi ekstralara erişmek için Sezon Bileti satın alabilirler. 2. Sezon 22 Mart'ta başlayacak ve her sezon 28 gün sürecek. Ultimate Sackboy fragmanının bağlantısı aşağıdadır. Oyun şu anda iOS ve Android üzerinden indirilebilir.

Ultimate Sackboy çıktı

Her gün yeni bir Günlük Düello gelecek ve oyunculara daha fazla özelliğe erişme şansı verecek. Exient'in yaptığı basın açıklamasına göre, oyuncular için sık sık yeni karakterler, kıyafetler, yollar ve keşfedecek manzaraların yanı sıra yepyeni ve heyecan verici oyun içerikleri çıkacak. Bu, oyunun geleceği için cesaret verici duruyor. Kesinlikle insanları önümüzdeki aylarda oynamaya devam etmeleri için motive edecektir. Exient, hayranların markadan beklediği kişiselleştirme seviyesini sağlayacak binlerce olası kıyafet kombinasyonunun mevcut olacağını bile belirtti.

Sackboy, kendi oyunlarının yıldızı olmadan önce ilk olarak LittleBigPlanet oyunlarında boy göstermişti. Karakter aslında mobil oyunlara iki kez giriş yaptı, ilk olarak 2014'te Run Sackboy! Run! ve tekrar Ultimate Sackboy. LittleBigPlanet 3 içeriğini bu oyunda açmak mümkün. Ancak Ultimate Sackboy'un diğer konsol oyunları veya Sackboy A Big Adventure ile herhangi bir birlikte çalışabilirliği olacak gibi durmuyor. Durum ne olursa olsun, karaktere ve dünyasına odaklanan ek içerik arayan hayranlar için harika bir seçim gibi görünüyor. Ultimate Sackboy çıktı fakat şimdi size başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Ultimate Sackboy çıktı yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep VPN yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.