Ubisoft, Operation Health ile birçok Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege sorununu çözecek

Ubisoft, Operation Health ile birçok Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege sorununu çözecek

Operation Health birçok oyuncuyu sevindirecek gibi.

Bulunduğumuz Mayıs 2017 ayının başlarında, geliştirici ekip Ubisoft Montreal planlarında bulunan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege için gelecek ek paketi ertelediklerini duyurarak bir sürpriz yapmıştı. Sürpriz, bildiğiniz gibi iyi anlamı olan bir kavram. Bu duyuru da iyi bir duyuruydu aslında, çünkü Operation Health adında birçok soruna çözüm getirecek bir şeyin geleceğini duyurmuşlardı. Zaten 2. sezon da bu yüzden bayağı aksadı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft Rainbow Six Siege Operation Health

Operation Health‘in hedefi, oyun tecrübesini çok daha iyi bir seviyeye çıkarmak. Oyun içerisindeki hatalara çözüm getirmek, maç bulma sistemine düzenleme getirmek gibi genel oyun tecrübesini iyileştirmek yani. Biz de bu haberimizde yapılacak olan iyileştirmelerden söz edeceğiz sizlere. Çünkü geliştirici ekip, geçtiğimiz günlerde planladıkları hedefleri duyurdu.

Öncelikle tek adımlı maç bulma sistemi belirtilmiş. Bu özellik şu anda teknik test sunucularında kullanılabilir durumda. Bölüm tasarlama ekibi bütün haritalardaki hatalara çözüm getirecek. Geliştiricinin teknik ekibi daha stabil bir oyun tecrübesi sunmak amacıyla, oyunun çökmesine yol açan kod hatalarını düzeltecek. Ayrıca, teknik test sunucularına getirilmiş olan hit boxlar da bulunuyor.

Oyunda en çok can sıkan mevzulardan biri olan doğar doğmaz öldürülmeye de bir çözüm getirilecek. Fakat, aklınızda bulunsun, göreve herhangi bir önlem almadan koşmak doğar doğmaz öldürülmek sayılmıyor. Oyunda bulunan bomba imha özelliği ile ilgili olarak ses, yerleştirme ve yok ediş sorunlarına da çözüm getirilmiş olacak. Ayrıca, Glaz‘a da bayağı özen gösterilerek düzenlemeler yapılacak. Anlaşılan o ki, Ubisoft birçok Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyuncusunu Operation Health ile sevindirmeye niyetli.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Peki, sizce bütün bu bekleyişe değer mi? Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.