Ubisoft Far Cry 6 oynanış gösterimi için tarih verdi

Ubisoft Far Cry 6 oynanış gösterimi için tarih verdi

Saatleri saymaya başlayabiliriz.

Ubisoft ekibi tarafından bir müjde verildi. Ubisoft, sadece birkaç gün sonra Far Cry 6 için oynanış görüntülerini biz oyuncuların beğenisine sunacak. Dahası da, bu oynanış görüntülerini canlı canlı izleme şansı da sunuyor. Yani, Far Cry 6 oynanış görüntüleri bizlerle paylaşılırken, ilk izleyen kişilerden biri olabilirsiniz. Dilerseniz, lafı çok daha fazla uzatmadan, bir an önce detaylara geçerek, canlı yayının ne zaman yapılacağı konusunda da bilgi verelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft Far Cry 6 oynanış görüntülerini ne zaman gösterecek?

Verilen bilgilere göre serinin yeni oyununun oynanış görüntüleri, Türkiye saatleri ile 19.30’da 28 Mayıs 2021 tarihinde, Ubisoft ekibinin ve Xbox ekibinin Twitch kanalları ile Ubisoft ekibinin YouTube kanallarında yayımlanacak. Bu saatlerde, o kanallarda olursanız, rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. Oyunun CDI fragmanını tekrar izlemek ve biraz daha heyecanlanmak istersiniz diye, hemen yukarıda sizlerle paylaştık. Hikaye açısından oyunu merak ediyor veya unuttuysanız da, bu konuda da bir hatırlatma yaparak, hafıza tazeleyelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 6, oyuncuları Başkan Antón Castillo’nun (Giancarlo Esposito) baskıcı yönetimi altında zamanın adeta geçmişte takılıp kaldığı tropikal bir cennet yani Yara’da geçen modern bir gerilla devriminin kalbine sürükleyen, açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. Kendisi oğlu Diego’yu (Anthony Gonzalez) ayak izlerini takip etmesi için eğitip ulusunu eski ihtişamına kavuşturacağına yemin ederken oyuncular, bu zorbayı devirip ulusu birleştirme arayışındaki, gerilla savaşçısına dönüşen eski yerel asker Dani Rojas olarak oynayacaklar.


Far Cry 6
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.