Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.05.2021

Ubisoft ekibi tarafından bir müjde verildi. Ubisoft, sadece birkaç gün sonra Far Cry 6 için oynanış görüntülerini biz oyuncuların beğenisine sunacak. Dahası da, bu oynanış görüntülerini canlı canlı izleme şansı da sunuyor. Yani, Far Cry 6 oynanış görüntüleri bizlerle paylaşılırken, ilk izleyen kişilerden biri olabilirsiniz. Dilerseniz, lafı çok daha fazla uzatmadan, bir an önce detaylara geçerek, canlı yayının ne zaman yapılacağı konusunda da bilgi verelim.

Ubisoft Far Cry 6 oynanış görüntülerini ne zaman gösterecek?

Verilen bilgilere göre serinin yeni oyununun oynanış görüntüleri, Türkiye saatleri ile 19.30’da 28 Mayıs 2021 tarihinde, Ubisoft ekibinin ve Xbox ekibinin Twitch kanalları ile Ubisoft ekibinin YouTube kanallarında yayımlanacak. Bu saatlerde, o kanallarda olursanız, rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. Oyunun CDI fragmanını tekrar izlemek ve biraz daha heyecanlanmak istersiniz diye, hemen yukarıda sizlerle paylaştık. Hikaye açısından oyunu merak ediyor veya unuttuysanız da, bu konuda da bir hatırlatma yaparak, hafıza tazeleyelim.

Far Cry 6, oyuncuları Başkan Antón Castillo’nun (Giancarlo Esposito) baskıcı yönetimi altında zamanın adeta geçmişte takılıp kaldığı tropikal bir cennet yani Yara’da geçen modern bir gerilla devriminin kalbine sürükleyen, açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. Kendisi oğlu Diego’yu (Anthony Gonzalez) ayak izlerini takip etmesi için eğitip ulusunu eski ihtişamına kavuşturacağına yemin ederken oyuncular, bu zorbayı devirip ulusu birleştirme arayışındaki, gerilla savaşçısına dönüşen eski yerel asker Dani Rojas olarak oynayacaklar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.