Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.11.2018

EveryEye ile yapılan bir röportaj esnasında Beyond Good & Evil 2 geliştiricilerinden önemli bir isim olan Guillaume Brunier, Ubisoft ve Beyond Good & Evil 2 ile ilgili planları hakkında bilgi verdi. Görünüşe göre, Ubisoft ekibi yakın bir tarihte oyunculara Beyond Good & Evil 2 oynanış görüntüleri sunmayı planlıyormuş. Büyük bir hayran kitlesi tarafından sabırsızlıkla beklenen Beyond Good & Evil 2 isimli bu yapım için düzenlenen BGEFest ile ilgili de bilgi verdi.

Beyond Good & Evil 2 hakkında yepyeni bilgiler var

Guillaume Brunier tarafından verilen bilgilere göre Ubisoft ekibi Beyond Good & Evil 2 için bir oynanış videosu paylaşmayı planlıyor demiştik. Söylenilenlere bakacak olursak, bu görüntüler bizlerle 10 Aralık 2018 tarihinde buluşturulacak. BGEFest'in de 2019 yılına ertelenmiş olduğu konusundaki bilgileri onayladı. Guillaume Brunier'in söylediklerine göre, BGEFest'in 2019 yılına ertelenmesi aslında daha iyi bir durum. Bu ertelenme, geliştirici ekibin karar vermesi ve daha iyi bir etkinlik düzenleyebilmesi için kendilerine daha fazla zaman tanıyacak.

Beyond Good & Evil 2 gibi bir oyun ile ilk defa karşılaşıyorsanız eğer, oyun hakkında da bilgi verelim. Bizlerle uzun bir süre sonra buluşmaya hazırlanan bu yapım içerisinde oyuncular kendilerini büyük bir kültür çorbasının ortasında bulacak. Geliştirici ekip, Beyond Good & Evil 2 ile birlikte serinin o özel temasını oyunculara tekrar yaşatmak istiyor. Son olarak, Ubisoft ekibinin planları arasında 2019 yılının sonlarında Beyond Good & Evil 2 için bir de oynanabilir beta sürüm paylaşmak gibi bir şey bulunuyor. Yani, muhtemelen oyun bizlerle 2020 yılında buluşacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.