Beyond Good and Evil 2, E3 2018 tanıtım videosu ile karşınızda

Beyond Good and Evil 2, E3 2018 tanıtım videosu ile karşınızda

Beklemediğiniz bir senaryo ile karşılaşabilirsiniz.

Uzun süredir beklenilen Beyond Good and Evil 2, E3 2018 tanıtım videosu ve pre-alpha görüntüleri ile oyuncuların karşısına çıktı. Oldukça büyük bir açık dünyaya sahip olan oyun, birbirinden farklı bakış açıları ile bu dünyayı ele alacak. Geliştiricilerden yapılan açıklamaya göre, oyunun gelişim süreci oyuncular tarafından yönlendirilecek ve ilerletilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Topluluktan alınan geri bildirimlere göre şekillendirileceği duyurulan Beyond Good and Evil 2, yeni tanıtım videosu ile karşımızda. Oyunun tanıtım videosu hakkında çok fazla detay vermek istemiyoruz, sonuçta hikayeye dair detaylar içeriyor. Bunu söylediğimize göre, hemen aşağıdan videoyu izlemeden geçmemeniz gerektiğini biliyor olmalısınız. Özellikle Beyond Good and Evil hayranları yaşanan olayları heyecan ile karşılayacaktır.

Ubisoft E3 2018 sunumu sırasında, oyunun açık dünyasının oldukça dinamik olacağından da bahsedildi. Oyunun hem karanlık taraflarını hem de dev açık dünyasını deneyimliyor olacağız. Bunun yanı sıra, tanıtım videolarında gördüğümüz bölgelerin de oyunun ufak bir kısmı olduğu belirtildi. Açık dünya oyunlarında ustalaştığını söyleyebileceğimiz Ubisoft’un bunu söylerken kesin konuştuğunu biliyoruz.

Beyond Good and Evil 2 tanıtım videosu neler sunuyor?

Oyunun tanıtım videosunda Beyond Good and Evil karakterlerinin pek çoğunun ilginç durumlarda geri dönüşüne tanık oluyoruz. Özellikle pek çok kahramanımızın başına felaket diyebileceğimiz bir olayın gelmesi, serinin hayranlarını etkileyecektir. Hikaye ile ilgili detaylar içermesi dolayısıyla daha fazla konuşmak istemiyoruz, dilerseniz hemen yukarıdan izleyebilirsiniz. Oyuna dair detayların ilerleyen günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.