Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Two Point Hospital için resmi bir oynanış videosu geldi

Two Point Hospital için resmi bir oynanış videosu geldi

Pardon, internet üzerinden randevu almış mıydınız?

Sıfırdan bir hastane kurmak ve bunu yönetmek mi istiyorsunuz? Merak ettiğiniz hastane işlerine bir göz mü atmak istiyorsunuz? Eğer öyleyse Two Point Hospital tam size göre. Yaklaşık 20 yıl önce piyasaya sürülmüş olan ve oyuncular tarafından çok sevilen simülasyon oyunu Theme Hospital, daha gelişmiş bir şekilde, günümüz teknolojisiyle ve farklı adıyla, karşımıza tekrar çıkıyor. Two Point Hospital için 16 Ocak 2018 tarihinde bir duyurulma videosu yayımlanmıştı. Şimdi de oyun içi yeni bir oynanış videosu yayımlandı. Videoda, oyunla birlikte, oyunun geliştiricilerinin de yorumlarını bulabilirsiniz. Videoyu haberin sonunda bulabilirsiniz.

Two Point Hospital oyunu için, resmi bir oynanış videosu geldi

Two Point Hospital, adından da anlayabileceğimiz üzere bir hastane simülasyonu. Hastanenin dizaynından, içerisine koyulacak aletlerden ve kullanılacak makinelerden tamamen biz sorumluyuz. İlk başlarda bir The Sims oyunu izlenimi verse de aslında durum öyle değil. Kuracağımız hastaneyi tamamen biz yönetiyor olacağız. Bu demek oluyor ki, hastalıklarla da içli dışlı olacağız. Fakat hastalıkları oyunla birlikte öğrenmek isteyenlere kötü bir haberimiz var. Oyunda bulunan hastalıklar bildiğimiz hastalıklardan biraz farklı. Oyunda bulunan hastalıklar tamamen hayal ürünü olacak.

İçinde absürt ve kara mizah temasını bulunduran eski Theme Hospital oyunu, bu yönüyle oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Absürd ve kara mizah temaları, yeni simülasyon oyununda da aynı şekilde işlenecek. Two Point Hospital, Two Point ve SEGA şirketleri tarafından geliştiriliyor. Hastane simülasyonu oyununun, ne zaman piyasaya sürüleceği tam olarak belli değil fakat 2018’in sonlarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor. Simülasyon oyunu, sadece PC platformu için çıkacak ve Steam ile SEGA Store üzerinden satışa sunulacak.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın