Two Point Hospital için oynanış videosu yayımlandı

Two Point Hospital için oynanış videosu yayımlandı

Theme Hospital efsanesini unutamayanlar buyursun.

Yaşam simülasyonu oyunları, uzun süredir video oyunu piyasasında adını söz ettirmeyi başaran oyunlardır. Zamanında büyük beğeni toplayan ve çeşitli platformlar için yeniden yapılan Theme Hospital oyununa benzerliğiyle dikkat çeken Two Point Hospital için oynanış videosu geldi. Hastanelerde oluşan kuyruk çilesinin bire bir muhatabı olacağımız oyunun duyurusu, türü sevenleri oldukça heyecanlandırmıştı. Heyecanlanan ve yeni oyunun yapısını merak eden oyuncuları sevindirecek bir haberimiz var başlıktan anlaşılacağı üzere. Oyunun oynanışını ve grafiklerini göreceğimiz Two Point Hospital oynanış videosu yayımlandı.

Two Point Hospital için oynanış videosu yayımlandı

2018 senesi PC Gamer Weekender etkinlikleri sırasında SEGA ve Two Point Studios tarafından yeni oyunları Two Point Hospital için bir oynanış videosu yaklaşık 8 dakika sürüyor. Gösterilen video, Theme Hospital oyununu sevenler tarafından oldukça beğeniyle karşılandı. Bilmeyenler için hatırlatalım, bu oyunda hastanemizi boş bir araziden başlayarak kuruyor, içerisini ve bölümlerini tasarlıyoruz. Tüm yaşam simülasyonu oyunlarında olduğu gibi hem para kazanmalı, hem de uzun kuyruklar oluşmasını engellemeliyiz. Amacımız doğrultusunda, kaynaklarımızı doğru kullanmalı, mantıklı stratejilerle, hastalarımızı mutlu edebilecek araç, gereç ve personeller almalıyız.

Hastanelerimizi oluşturacağımız Two Point Hospital oyununu geliştiren ekibin acemi oldukları düşünülmesin. Oyunu geliştiren ekip, daha öncelerde çeşitli stüdyolarda çalışarak Black and White, Theme Park ve Fable gibi oyunları geliştirme tecrübesine sahipler. PC oyuncuları için 2018 senesinde çıkacağı bildirilen oyunun geliştirici ekibi, tecrübelerine güveniyor olacaklar ki oyunla ilgili hayli iddialı konuşuyorlar. Yeni oyunları Two Point Hospital için umutlu konuşan geliştirici ekip, mizah ve sürükleyicilik unsurlarıyla birlikte oyunun yeniden oynanabilir yapısına dikkat çekiyorlar.

Not: Eğer video görünmüyorsa bu linkten videoya göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın