Two Point Hospital 29 Ağustos 2018’de çıkış yapacak ve ön siparişe açık durumda

Two Point Hospital 29 Ağustos 2018’de çıkış yapacak ve ön siparişe açık durumda

Fiyat konusunda biraz cep yakacak gibi görünüyor.

Two Point Hospital ismindeki simülasyon oyunun çıkış tarihi belli oldu. Çıkış tarihinin belli olmasıyla birlikte söz konusu oyunun ön siparişleri açılmış durumda. Two Point Studios tarafından geliştirilen, Sega tarafından dağıtılan oyunun çıkış tarihi 29 Ağustos 2018 olarak belirlendi. Ayrıca ön sipariş yapanlar için oyun hem Steam mağaza sayfasında hem de oyunun internet adresinde %10’luk bir indirimle erişilebilir durumda. Steam’de %10’luk indirimle birlikte oyunun fiyat etiketi 112,50 TL olarak görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Two Point Hospital Ağustos'ta çıkış yapacak ve ön siparişe açık durumda

Two Point Hospital 29 Ağustos 2018’de çıkış yapacak ve ön siparişe açık durumda

Two Point Hospital, tercih etmek isteyenler için Humble Store’da da satışta. Sega’nın dağıtımındaki resmi internet sitesinden oyunu almak isteyenler 31,49 euroluk, Humble Store’dan satın almak isteyenler ise 31,49 dolarlık bir fiyat ödeyecekler. Üstelik bu fiyatlar %10’luk ön sipariş indirimini de kapsıyor. Resmi internet sayfasındaki, Humble Store’daki ve Steam’deki fiyatları karşılaştırdığımız zaman ise en uygun ve karlı seçenek Steam sayfasındaki tutar olmuş oluyor.

Two Ponit Hospital, ön siparişlerin açıklandığını duyurmak için kendi YouTube sayfalarına Trevor’un Denemeleri isminde bir video yükledi. Bir ana haber bülteni konseptini seçen tanıtım videosunda oyunun sanat tasarımı da göze çarpan bir diğer etmen. Tanıtım videosunda yaşayan en hasta adam unvanına sahip kişisi tedavi olmak için çalışır. Kübizm, Işık başlılık gibi absürt hastalıklara yakalanır ve tedavisi oldukça sancılı geçer.

Oyuncular, hastaneye gelen hastaların tedavilerini üstlenirler. Hastaları tedavi etmenin yanı sıra bir de uğraşmanız gereken hastane yönetimi var. İkisi arasındaki ilişkiyi kurmak, onu iyileştirmek ya da iyi tutmak ise size düşüyor. Oyun ayrıca oyunculara kendi hastanelerini tasarlama imkanı da veriyor. Çılgın görünümlü makineler de üretebiliyor ve tedavi araştırabiliyorsunuz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

1997 yapımı Theme Hospital’ın yaratıcılarından ilham alınarak geliştirildiği söylenen simülasyon oyunu Two Point Hospital, 29 Ağustos 2018 tarihinde Steam’in Türkiye sayfası için çıkışını gerçekleştirecek. Oyun sizden sistem olarak minimum NVIDIA Geforce GT 1030, NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD RX550 ekran kartı talep ediyor. İşlemci olarak da Intel Core i3 6100 ve işletim sistemi kısmında ise Windows 7 64-bit isteniyor. Oyunun 6GB’lık bir disk boyutuyla geleceği tahmin ediliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.