Trials Rising çıkış tarihi oyuna dair yeni bilgilerle birlikte duyuruldu

Trials Rising çıkış tarihi oyuna dair yeni bilgilerle birlikte duyuruldu

Oyun önümüzdeki ay beta testi ile karşınızda olacak.

Ubisoft, Gamescom 2018 etkinliği sırasında önümüzdeki dönemde çıkış yapacak oyunlarına dair açıklamalar yapmaya devam ediyor. PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için çıkış yapacak olan Trials Rising de bunlardan birisi. Geliştiriciler oyunun çıkış tarihini ve önümüzdeki ay yapılacak olan kapalı beta testi ile ilgili bilgileri etkinlik sırasında açıkladılar.

Trials Rising çıkış tarihi duyurulurken ön sipariş imkanı da ortaya çıktı.

Ubisoft tarafından yapılan duyuruya göre 12 Şubat 2019 tarihinde çıkış yapacak olan oyun, önümüzdeki ay bir beta testi ile karşımıza çıkacak. Kapalı bir beta testi olan bu test oyunun çıkış yapacağı neredeyse bütün platformlardaki oyuncular için erişilebilir olacak. Neredeyse diyoruz, çünkü geliştiriciler bu sefer Nintendo Switch platformunu atlıyorlar gibi görünüyor.

Şu andan itibaren tüm Trials Rising sürümlerinin ön siparişe açıldığını da belirtmemiz gerekiyor. Eğer oyunu ön sipariş ile satın alırsanız, her biri 6 özelleştirme eşyası bulunduran iki farklı paket size hediye edilecek. Eğer oyunu zaten satın almayı düşünüyorsanız, ön sipariş vererek fırsatlardan yararlanmak mantıklı olacaktır.

E3 2018 sırasında duyurulan Trials Rising, serideki en çok harita bulunduran oyun olacak ve özelleştirme seçenekleriyle öne çıkacak. Dilerseniz, hemen yukarıdan Ubisoft tarafından paylaşılan duyuru ve tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için piyasaya sürülecek olan oyunun kapalı beta testine buraya ilerleyerek kayıt olmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.