Yeni Tomb Raider filmi için yeni bir fragman yayınlandı

Yeni Tomb Raider filmi için yeni bir fragman yayınlandı

Yolda olan yapım için yayınlanan fragman, enfes görünüyor.

Tomb Raider denince, bizleri PlayStation 1 ile karşılayan çok kaliteli bir oyun serisi geliyor akla, değil mi? Özellikle de 2013 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirmiş olan yapım ile, seri tekrar zirveye oturmaya başarmıştı. Bu haberimizin konusu Tomb Raider, fakat oyun olan değil, film olan. Seri için daha önceden yayınlanmış olan filmler hakkında pek olumlu fikirlerimiz olduğunu söyleyemeyeceğiz, ama görünüşe bakacak olursak, bizler için sunulmuş olan yeni filmin yepyeni fragmanı, fazlasıyla heyecan içerikli.

Yeni Tomb Raider filmi için yeni bir fragman yayınlandı

Yayınlanmış olan fragman, fazlasıyla heyecanlı sahneler içeriyor. Eğer fragmana bakarak, bizlere sunulacak olan film hakkında yorum yapmamız istenilmiş olsaydı, kesinlikle en azından 10 üzerinden 8 puan verirdik. Fragmandaki sahneler kadar heyecanlı bir film bizi bekliyorsa, bu puandan çok daha fazlasını hak ediyor demektir, öyle değil mi? Fakat, insanın aklında artık hep bir soru işareti kalıyor. Acaba, gerçekten güzel bir film olacak mı dersiniz? Umutlarımız yüksek elbette. Böylesine kaliteli bir fragmandan sonra, umutlarımızın tavan yapmaması, bir acayip olurdu zaten.

Yolda olan film için yayınlanan bol heyecan ve aksiyon içerikli fragmanı, haberimizin en sonunda bulabilirsiniz. Bir hatırlatma olarak, filmin Warner Bros. Pictures ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures tarafından bizler için hazırlanıyor olduğunu belirtmemizde fayda var. Eğer fragmanı hemen izlediyseniz, yolda olan Tomb Raider filmi hakkındaki yorumlarınızı merakla bekliyoruz. Tabii, eğer henüz izlemediyseniz de, lafı çok daha fazla uzatmadan sizleri fragmanla baş başa bırakalım biz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın