Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.01.2021

İnternet yine bomba gibi. Tomb Raider 10th Anniversary Edition Remake isimli yapım internete sızdırıldı. Dahası da, oyunu an itibari ile indirip kurabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Fakat Tomb Raider 10th Anniversary Edition Remake’i indirmeden önce, sizlere oynanışını da göstermek isteriz. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video, Tomb Raider 10th Anniversary Edition Remake’e girdiğinizde sizleri nelerin beklediğini gösteren bir video.

Tomb Raider 10th Anniversary Edition Remake indirip oynamaya hazır

Sızan bilgilere göre Core Design ekibi, 2005-2006 yıllarında Tomb Raider 10th Anniversary Edition Remake’in üzerinde çalışıyordu. İsimden de anlayabileceğiniz üzere, ilk oyunun orijinal bir Remake haliydi ve orijinal geliştiriciler tarafından yapılacaktı. Her ne kadar Tomb Raider Legend’dan sonra çıkması planlanmış olsa da, 2006 yılında iptal edildi.

Tomb Raider 10th Anniversary Edition Remake’i indirmek istiyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sitesinden indirebilirsiniz. Tomb Raider 10th Anniversary Edition Remake’in, Indiana Jones adı ile sızdırıldığının da altını özellikle çizmemizde fayda var. Indiana Jones da, iptal edilmiş olan Tomb Raider 10th Anniversary Edition’ın tekrardan görsel değişikliğe uğramış haliydi.

Tomb Raider 10th Anniversary Edition indirip kurmak için izlemeniz gereken adımlar:

  • Artbase dosyasını indirin ve C: üzerine kurun. C:/artbase/tombraider gibi bir dizine kurulmuş olması önemli, yoksa çalışmaz.
  • Ardından, Xproger/Ghostblade yamasını indirin.
  • run.bat dosyasını çalıştırın ve Tomb Raider 10th Anniversary Edition Remake’in tadını çıkarın.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.