Tomb Raider, Lara Croft and the Temple of Osiris ve Headsnatcher ücretsiz

Tomb Raider, Lara Croft and the Temple of Osiris ve Headsnatcher ücretsiz

Oynayacak oyunu kalmayanlara duyurulur!

Steam platformu üzerinde yine ücretsiz oyunlar bizlerle. Şu Korona hastalığı sebebiyle evlere doluştuğumuz şu günlerde, gerçekten güzel oyunlara ihtiyacımız var gibi hissediyoruz. Steam üzerindeki kampanyalar da, bize bu konuda fazlasıyla yardım sağlıyor. Bu sefer de Tomb Raider, Lara Croft and the Temple of Osiris ve Headsnatcher ücretsiz olarak dağıtılıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu indirimlerin daha da detayına inmek gerekirse Tomb Raider ve Lara Croft and the Temple of Osiris, 24 Mart 2020 tarihine kadar platform üzerinde tamamen ücretsiz olarak dağıtılıyor olacak. Bir de, Headsnatchers bulunuyor. Bu oyun ise, 22 Mart 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Aslında, şu zamanlarda neredeyse her gün bir başka oyunu ücretsiz olarak bizlerle paylaşılıyor olarak görüyoruz. Hatta, bazı oyunlar tamamen verilmese de, en azından bir süre boyunca oynamak için kapılarını açıyor bizlere. Bunlar için örnek olarak da Football Manager 2020 ve Assassin’s Creed Odyssey‘i gösterebiliriz.

Hemen aşağıda, Tomb Raider, Lara Croft and the Temple of Osiris ve Headsnatcher isimli yapımlar için bağlantıları paylaştık. Dilerseniz direkt olarak hesabınıza ekleyebilir, indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Tomb Raider
Lara Croft and the Temple of Osiris
Headsnatchers

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.