Tom Clancy’s ShadowBreak duyuruldu

Tom Clancy’s ShadowBreak duyuruldu

iOS ve Android kullanıcıları da yeni bir Tom Clancy oyununun tadına bakabilecek.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için karşımıza çıkan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, birçok oyuncuyu eğlendirmeye tam gaz devam ediyor. Fakat bu üç platformdaki oyuncular eğlenirken, iOS ve Android platformunda oyun oynamayı seven insanlar, kusura bakmayın onlara oyuncu demiyoruz, ne yazık ki bir Ubisoft oyunundan mahrum kalmıştı. Tom Clancy’s ShadowBreak isimli mobil oyun ise, işte bahsettiğimiz iOS ve Android kullanıcıları için Ubisoft Halifax tarafından duyuruldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gerçek zamanlı bir keskin nişancı PvP oyunu olan bu yapıt, markanın ilk mobil oyunu unvanını da üzerinde taşıyor. Yani daha önce mobil cihaz kullanıcıları hiç Tom Clancy oyunu oynayamamıştı Android veya iOS üzerinde. Her neyse, oyun içerisindeki mantık oldukça basit. Bizler, ShadowBreak ekibiyiz ve oldukça deneyimli keskin nişancılarız. Karşımıza aldığımız düşmanlarımız ise Shadow Nations. Bu düşman ekip, global bir çerçevede yükseliyor ve bizim amacımız da onları durdurmak. Yani oldukça basit ve tekdüze bir senaryo diyebiliriz. Zaten güçlü bir senaryo da beklememek gerekiyordu bizce.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy’s ShadowBreak, çıkışını 2017 senesi içerisinde gerçekleştirecek fakat tam tarih henüz bilinmiyor. Oyunun içerisinde çok farklı benzersiz silah tipleri, askerler ve kart sistemi bulunacak. Böylece oyuncular bir süre boyunca, oyundan sıkılmadan vakit geçirebilecekler. Son olarak, oyun hakkında yayımlanan görsellere de hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz. Bu yeni duyurulan oyun hakkındaki düşüncelerinizi de bizlere sunarsanız, oldukça memnun kalacağız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yakın zamanda resmi duyurusu gerçekleştirilmiş olan Destiny 2 hakkında bildiğimiz her şeye de mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Tom Clancy’s ShadowBreak duyuruldu

TCS_Key-Art_WW_1490298578

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.