Avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 12.08.2018

Psikolojik gerilim türünde etkileyici oyunlardan birisi olacak olan Those Who Remain, kısa bir süre içerisinde oyuncular ile buluşacak. Oyunun geliştiricisi Camel 101 tarafından yapılan açıklamada, geliştirme sürecinin %90 oranında tamamlandığı belirtildi. PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformları için piyasaya sürülecek olan oyun aynı anda tüm platformlar için çıkış yapmayabilir.

Those Who Remain %90 oranında tamamlandı.

Ocak ayında duyurulan Those Who Remain, Syndrome'u geliştiren ekip tarafından yaratılıyor. Psikolojik gerilim türündeki oyunun duyuru videosunun bile atmosfere odaklanması, gerilim unsurunun oldukça güçlü olacağına işaret ediyor. Psikolojik gerilim türündeki bir oyundan beklediğiniz atmosferi sunmayı en azından tanıtım videosunda başaran Those Who Remain, 2018 yılı içerisinde çıkış yapacak.

Henüz çıkış tarihi açıklanmayan oyunun karşımıza çıkmak üzere olduğunu artık biliyoruz. İnternet sitesinin güncellenmesi ile birlikte yeni bir Those Who Remain geliştirici duyurusu ortaya çıktı. Duyuruda %10'luk geriye kalan kısma dahil olan işler de listelenmiş. Ses kayıtları, kalite kontrolü, son hataların düzeltilmesi ve son dakika değişiklikleri geriye kalan işler arasında. Geliştiriciler, oyunun tam bir deneyim sunabilmesi için bu küçük görünen her şeyin titizlikle ele alınması gerektiğini düşünüyor.

Oyunun gerçek ses aktörleri ile çalışacak olması, psikolojik gerilim türünde başarılı olmasına yardımcı olacaktır. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, buraya tıklayarak Steam sayfasına ilerleyebilirsiniz. Hemen yukarıdan Those Who Remain duyuru videosunu izleyerek oyun hakkındaki fikirlerinizi bizler ile paylaşmayı unutmayın!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.