Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.12.2020

Her ne kadar son günlerde en çok Cyberpunk 2077 konuşuyor olsak da, Halk Hogan PL adındaki mod yaratıcısı, bizleri The Witcher 3 Wild Hunt’a tekrardan göz gezdirmeye itecek gibi duruyor. Bu haberimizin konuğu olan The Witcher 3 Wild Hunt HD Reworked Project NextGen’in içerisinde, bizleri gerçekten çok detaylı dokular bekliyor. Dahası da, The Witcher 3 Wild Hunt HD Reworked Project NextGen 2021 yılı içerisinde biz oyuncularla buluşacak. Dilerseniz, öncelikle sizleri aşağıdaki video ile baş başa bırakalım. Bu sayede, The Witcher 3 Wild Hunt HD Reworked Project NextGen’in neler değiştirdiğini görebilirsiniz.

The Witcher 3 Wild Hunt HD Reworked Project NextGen ile çok detaylı dokular geliyor

Eğer yukarıda yer alan videodaki görsellik hoşunuza gittiyse, biraz dişinizi sıkmanız gerekecek. Çünkü, henüz çıkış yapmadı ama 2021 yılı içerisinde bizlerle olacak. Dahası da, Hulk Hogan PL adındaki The Witcher 3 Wild Hunt HD Reworked Project NextGen’in yaratıcısı, Cyberpunk 2077 için de bir mod planlıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.