Menü
https://leadergamer.com.tr/alan-wake-2-iptal-edilme-sebebi/
The Witcher 3: Wild Hunt 7 Temmuz 2017 21:57

The Witcher 3: Wild Hunt bölüm sonu canavarlarını zırhsız yenen oyuncu, ağızları açık bıraktı

Aeraloth, 84 tane olan The Witcher 3: Wild Hunt savaşlarının tamamını zırh giymeden tamamladı. İşarete de başvurmayan oyuncu, hasar almadı.


YouTube içerik üreticileri, The Witcher 3: Wild Hunt oyununun çıkışından bugüne kadar bizleri şaşırtan birçok video ile karşımıza geldi. Çıkışı üzerinden iki yıl geçse de popülerliğinden pek bir şey kaybetmeyen başarılı rol yapma oyunu, içerisinde geçen ve bizleri şaşırtmayı başaran bir başka video da Aeraloth isimli YouTube kanalında izleyicilerin beğenisine sunuldu. Oyundaki tüm bölüm sonu canavarı savaşlarını hasar almadan kazanan kanal sahibinin yöntemi ise asıl dikkat çeken unsur oldu.

Witcher 3 Wild Hunt

Oyunu kendi için zorlaştırmakta bir sakınca görmeyen ve bu konuda fazlasıyla ileri giden içerik üreticisi, videoyu The Witcher 3: Wild Hunt yapıtının en yüksek zorluk seviyesi olan Death March düzeyinde kaydetti. Bununla da kalmayan oyuncu, üzerine hiçbir kıyafet giymezken, zorunda kalmadıkça işaret de kullanmadı. Sonuç olarak, 2 saatlik kusursuz bir işle takipçilerinin karşısına çıktı. Bu koşullar altında ana oyun ve ek paketler dahil tüm bölüm sonu canavarı savaşlarından -84 tane- başarıyla ayrılan oyuncu, takipçilerinin ve bizlerin takdirini kazandı. Üstüne üstlük oyuncu, bu 84 savaşta bir kez bile hasar almadı. Normal zorluk düzeyinde dahi oyuncuları zorlayabilecek bölüm sonu canavarları savaşları mevcutken kanal sahibinin yaptığı, gerçekten zorlu bir iş. Videoya, haberimiz içerisinden göz atabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ömer Aydın Editör