The Outer Worlds çıkış tarihi sızmış olabilir

The Outer Worlds çıkış tarihi sızmış olabilir

Birileri yanlışlıkla çıkış tarihini girdi galiba.

The Outer Worlds, Fallout serisinin hayranlarının fazlasıyla ilgisini çekmekte olan bir yapım. Obsidian’ın ellerinden çıkacak olan bu The Outer Worlds, oyuncularla bu yıl, yani 2019 yılı içerisinde buluşacak. Fakat henüz net bir tarih belli değil ne yazık ki. Yani, en azından belli değildi. The Outer Worlds çıkış tarihi, SteamDB üzerinde yapılan değişikliklerde belli oldu. Tabii, kaldırılmış olduğu için kesin bir The Outer Worlds çıkış tarihi de olmayabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Outer Worlds çıkış tarihi 6 Ağustos 2019 olarak belirtildi

SteamDB üzerinde yapılan bir değişiklik ile The Outer Worlds çıkış tarihi için 6 Ağustos 2019 tarihi belirtildi. Fakat, bu değişiklik yapıldıktan bir sonraki gün de oyunun çıkış tarihi bilgisi değiştirildi ve sadece 2019 yapıldı. Böyle yapılmış olsa bile, SteamDB üzerinde yapılan değişikliklerde The Outer Worlds çıkış tarihi hala duruyor. Buraya tıklayarak, The Outer Worlds çıkış tarihi için belirtmekte olduğumuz SteamDB sayfasına ulaşabilirsiniz. Release Date kısmında 2019 yazıyor olsa da, sayfanın aşağı kısımlarına doğru biraz kaydığınızda 6 Ağustos 2019 tarihini görebilirsiniz.

Obsidian ekibi, The Outer Worlds çıkış tarihi olarak gösterdiği 6 Ağustos 2019’u neden sonradan sadece 2019 yaptı bilinmiyor. Bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Zaten haberimize konuk olan bu çıkış tarihi de yine Obsidian tarafından resmi olarak paylaşılmış bir bilgi değil. İlerleyen zaman içerisinde bu tarihte bir değişiklik görmemiz mümkün. Fakat, planlarına bakacak olursa, oyun 2019 yılı içerisinde biz oyuncuların huzurunda olacak gibi görünüyor.


The Outer Worlds
The Outer Worlds inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.