Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.12.2018

Obsidian ekibinin yolda olan yapımı The Outer Worlds hakkında yepyeni bilgiler verildi. Fallout hayranlarını bir hayli mutlu edeceği belirtilen The Outer Worlds için bir de yepyeni görseller paylaşıldı. The Outer Worlds resmi Steam mağaza sayfası aracılığıyla paylaşılan görüntüleri hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz galerimizde görebilirsiniz. Sizlere bahsetmekte olduğumuz The Outer Worlds hakkındaki yeni bilgileri ise, galerimizden hemen sonra sizlerle paylaşacağız.

The Outer Worlds, mikro ödeme içermeyecek

Obsidian ekibinin Gamestar ile yapmış olduğu bir röportaj esnasında, “Oyun içerisinde mikro ödeme bulunmuyor. Bir kere satın alıyorsunuz ve sonsuza kadar tadını çıkarıyorsunuz.” diyerek önemli bir noktaya değindi. The Outer Worlds oyuncularının aldığı kararlar, oyunun gidişatını etkiliyor. Oyun, başarısız olduğunuz ve sevmediğiniz şeyleri takip ediyor ve buna göre hareket ediyor. Korkularınızın üstüne gelen bir oyun, gerçekten eğlenceli olabilir. Bakalım, bizleri nasıl bir yapım karşılayacak? Henüz The Outer Worlds hakkında net bir çıkış tarihi belirtilmiş değil fakat oyun, 2019 yılında bizlerin huzuruna çıkacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.