Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 16.05.2023

Bu sefer Link'in emrinde bir sürü yeni silah var, özellikle de heyecan verici yeni kombinasyonlar sunan Fuse yeteneği ile. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom'da bir kez daha Hyrule'u işgal eden canavarlarla savaşmak için kullanabileceğiniz en iyi silahlar bu yazımızda. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan, bir an önce The Legend of Zelda Tears of the Kingdom en iyi silahlar listemize geçelim. Zira, daha işimiz fazlasıyla uzun.

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom en iyi silahlar

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom'daki en iyi silahları listeledik. Listemiz şu şekilde:

  • Blue Moblin Pounder
  • Farmer’s Pitchfork
  • Dual Wield Hammers
  • Long Stick
  • Log Club
  • Zonai Sword
  • Master Sword

 

Deneyebileceğiniz çok şey var, ancak Breath of the Wild'dan geri dönen Farmer’s Pitchfork gibi birçok silah, özellikle yeni Fuse yeteneğini düşündüğünüzde hala çok güçlü. Dual Wield Hammers, Long Stick, Log Club ve Blue Moblin Pounder erken fünyelenebilir iyi silahlardır. Yüksek hasar vermeleri sayesinde düşmanları ve bossları kolayca bertaraf edebilirler. Oyun ilerledikçe, şu anda erken oyun silahlarına odaklanan bu listeye oyun sonu silahları da eklenecektir.

En önemlisi, Tears of the Kingdom, Master Sword'u de getiriyor. Breath of the Wild'da olduğu gibi, Link'in karanlığı mühürleyen ünlü kılıcının güçlü ve sevilen bir silah olduğu kesin. Oyunda ilerledikçe, silahları güçlü kombinasyonlara Fuse etme yeteneği sayesinde daha fazla çeşitlilik ve deneme alanı olacak.

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom en iyi silahlar nedir, artık biliyorsunuz. Bu yüzden, şimdi sizleri diğer yazılarımızla baş başa bırakacağız. Oyun hakkında sizler için hazırlamış olduğumuz daha birçok rehber yazısı mevcut. Oyun içerisinde sıkıntı çekiyorsanız, bakmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Dilerseniz, şimdi diğer tavsiyelerimize geçelim.

Başka tavsiyeleriniz var mı?

Umarız Zelda Tears of the Kingdom'la ilgili olarak bu rehber yazımız size faydalı olmuştur. Elbette, sizler için daha başka tavsiyelerimiz de var. Sitemiz üzerinde, sizler için rehber yazıları hazırladık. Hatta, hazırlamaya da devam ediyoruz. Siz de, bütün rehber yazılarımızı görmek isterseniz, The Legend of Zelda Tears of the Kingdom rehber ana sayfası sizin için demektir. Zira, bütün The Legend of Zelda Tears of the Kingdom yazılarımızı burada listeledik. Şimdi, oyunun tadını çıkarırken iyi eğlenceler dileriz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.