Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.01.2023

The Elder Scrolls V Skyrim 11 yaşında olmasına rağmen, birçok insan hala onu oynuyor, bu da yüksek kalitesi, gelişen mod topluluğu ve Bethesda'nın onu kullanılan her cihazda yeniden yayınlama kararı için bir övgüdür. Normalde, Skyrim gibi 11 yıllık bir oyun için yeni DLC ve güncellemeler söz konusu olmaz. Ancak söz konusu Skyrim olunca, işler farklı. Skyrim en yeni Elder Scrolls ana hat oyunu olduğu için The Elder Scrolls VI'nın çıkışına kadar önemini koruyacak. Elder Scrolls 6 yakın zamanda piyasaya sürülmeyecek, bu nedenle Skyrim en az birkaç yıl daha geçerliliğini koruyacak. Bu da yeni güncellemeler, yeni küçük ve indirilebilir içeriklerin yanı sıra oyun için potansiyel yeni satış fırsatları yaratıyor. Tüm bunlar yakın zamanda yapılan SteamDB güncellemesine yol açıyor ve bu da önemli bir oyun güncellemesine ve belki de bazı DLC'lere işaret ediyor.

Skyrim için nasıl bir yeni DLC geliyor?

Steam dosyalarına göre Bethesda Game Studios'un Skyrim için bir şeyler üzerinde çalıştığının farkındayız. Kanıtlarda pek çok teknik terim ve "Dallar" diye bir şey var. Bilmeniz gereken tek şey Bethesda'nın Skyrim üzerinde çalıştığı. Dahası, bunun oyuna bir Pazar yeri getirmeyi içerdiği. Bir de, muhtemelen ücretli modları da içereceği. Şimdi, yukarıda sizlerle paylaştığımız bir video var. Bu videoda, gelmesi söz konusu olan Skyrim için yeni DLC hakkında detaylar var. Sizlere şu anda bahsettiğimizden daha fazlasını, bu videoda bulmanız mümkün.

Şu anda elimizde sadece bazı şifreli Steam dosyaları ve çok sayıda varsayım var. Ancak Bethesda'nın oyuna ücretli modlara izin verecek bir tür Pazar yeri getirmek için çalıştığı anlaşılıyor. Bu güncellemenin yeni DLC ile birlikte de gelmesi muhtemel. Oyunu birkaç küçük eklemeyle geliştiren The Elder Scrolls V Skyrim - Anniversary Edition'ı düşünün. Bethesda bu haberin yayınlandığı tarih itibariyle herhangi bir açıklama yapmamıştır. Bu durumun değişmesini beklemesek de, değişmesi halinde hikayeyi güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Skyrim için yeni DLC söylentisi dışında da tavsiyelerimiz var.

Ayrıca, Skyrim hileler - The Elder Scrolls V: Skyrim hileleri rehber yazımıza bakmanızı da tavsiye ederiz. Dahası, En iyi oyunlar tavsiye rehberi yazımıza da bakmanızda fayda olacaktır. Tabii, 2022'nin en iyi oyunlarını seçtiğimiz bir yazımız da var. Şimdi, 2022 yılının en iyi 20 oyunu yazımıza göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.