Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 23.03.2018

Bugün Bethesda Softworks, The Elder Scrolls Online: Summerset’i açıkladı ,  ZeniMax Online Studio’nun ödüllü çevrim içi RPG’sinin The Elder Scrolls Online’ın  (ESO) yeni bölümü olacak. Bu yılki bölüm, oyuncuları, The Elder Scrolls: Arena’dan bu yana ilk kez Yüksek Elflerin evini keşfetmek için inanılmaz Isle of Summerset’e gönderecek. Devasa ve canlı yeni bir bölge, epik bir ana hikaye, Psijic Order’a dayanan yeni bir yetenek çizgisi ve Takı İşçiliği’nin tanıtımı The Elder Scrolls Online: Summerset, hem yeni hem de kıdemli oyuncular için geniş bir yelpaze sunuyor. Elder Scrolls Online: Summerset; 5 Haziran’da PC / Mac, Xbox One ve PlayStation 4 için yayınlanacak. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek ve  ön sipariş vermek için; www.ElderScrollsOnline.com  adresini ziyaret edin.

The Elder Scrolls Online: Dragon Bones hakkında ilk detaylar

Kraliçe Ayrenn’in emriyle, Summerset Isle artık yabancılara açıktır, ancak bir Daedric tehdidi, Yüksek Elflerin nefes kesen evlerine uzanır. Oyuncular Summerset Adası’na seyahat edecek, müttefikler toplayacak ve Tamriel’i tehdit eden gölgeli bir komplo ortaya çıkaracaklar. ESO: Summerset, aşağıdakiler de dahil olmak üzere heyecan verici yeni özellikler ve zorluklarla dolu:

  • Yeni Bir Bölge: Summerset Isle, geçen yılki ESO’dan devasa Vvardenfell’den daha büyük bir ek olan eşsiz bir güzel arazi: Morrowind
  • Epik Ana Hikaye: ESO’nun ödüllü hikâyesinin devamı, 2015’te Orsinium DLC’de başlayan Daedric dramasıyla sonuçlandı.
  • Psijic Düzeni: Bir Elder Scrolls oyununda ilk kez, gizemli Psijic Order’a katılın ve onların gizli ev şehri Artaeum’u keşfedin.
  • Yeni Beceri Çizgisi: Yeni bir dövüş yetenek çizgisi kazanmak ve zaman içinde kendini kontrol etmek için Psijic Order’un mage’larının büyüsüne hakim ol
  • Takı İşçiliği: ESO’nun en yeni ustalık becerisi, oyuncuların karakterleri için güçlü araçlar yaratmalarını sağlar.
  • Yeni Grup PvE Zorlukları: Oyuncular Cloudrest’in, 12 oyuncunun yeni Deneme, yeni Delves ve Boss’ların ve Abyssal Geysers dahil olmak üzere diğer içeriklerin zorluklarıyla yüzleşebilirler.

Elder Scrolls Online’ın benzersiz Bölüm yapısı ve seviye ölçeklemesi, yeni içeriğin hem yeni hem de deneyimli oyuncular için kolayca erişilebilir ve eğlenceli olduğu anlamına gelir. Hem bir seviye hem de üst düzey taraftarlar, Summerset’te yeteneklerine uygun zorluklar bulacaklar ve yeni bölgeyi ve hikayeleri keşfetmek ve fethetmek için bir grupta yan yana oynayabilirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.