Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.06.2018

Bethesda ekibi, önce Rage 2 ile ilgili birçok ayrıntı paylaşarak sunumlarına başladı. Sonrasında ise The Elder Scrolls Legends hakkında yeni bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruya göre oyun, artık diğer platformlar üzerinde de mevcut olacak. Yani, artık sadece mobil platformlar ve PC üzerinde olmayacak kendisi. Konsol sahipleri de, oyunun sunmuş olduğu tecrübelerden faydalanabilecek. Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen fragman da, The Elder Scrolls Legends için paylaşıldı.

The Elder Scrolls Legends

The Elder Scrolls Legends diğer platformlarda da yer sahibi oluyor

Haberimizin başında, oyunun diğer platformlara da geldiğini söylemiştik fakat hangi platformlar olduğundan bahsetmemiştik. Aklınıza ilk olarak sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformları geldiyse, kısmen doğru olduğunuzu belirtebiliriz. Bu 2 konsol dışında, bir de Nintendo Switch üzerinde de kendisini göreceğiz. Böylesi bir adım ile, bizlere strateji odaklı kart oyunu tecrübesi sunan yapımın daha da fazla destekleneceğini ve desteklenmeye devam edeceğini de öğrenmiş olduk.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.