Bethesda, sunumuna Rage 2 ile giriş yaptı

Bethesda, sunumuna Rage 2 ile giriş yaptı

Oyunun dünyası, oynanışı ve hikayesi hakkında önemli bilgiler paylaşıldı.

E3 2018 etkinlikleri esnasında yapılan sunumlarda şimdi de sıra Bethesda’ya geldi. Geliştirici ekip, başladıkları sunuma Rage 2 ile giriş yaptı. Böylesi bir durum beklenilen bir şey miydi, değil miydi, bu sorunun yanıtı size kalmış fakat Rage 2 ile bizleri daha en baştan heyecanlandırmayı başardılar. Eğer bir an önce haberimize konuk olan oyunun fragmanını görmek istiyorsanız, kendisi sizleri haberimizin sonunda bekliyor. İzledikten sonra fikirlerinizi de belirtirseniz çok mutlu oluruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bethesda, sunumuna Rage 2 ile giriş yaptı

Bethesda, Rage 2 için güzel bir video gösterdi

Oyuna geçmeden önce, oyunun geçtiğimiz haftalarda sızdırılması ile ilgili birkaç şey söylediler ve açıkçası hiç de haksız bulmadık fakat böyle bir şeyi de, biz oyuncu kitlesinden saklamalarını istemezdik. Hemen ardından ise, oyun için canlı konser verildi. Konserin, sadece zamanı boşa geçirdiğini düşünüyoruz. Sunumlarının ilk 10 dakikasının doğru düzgün bir şey göstermeden geçmiş olması, E3 2018 etkinliklerinde pek de bir şey göstermeye niyetleri olmadığını hissettirdi bizlere ilk başta.

Uzun konuşmalar ve boş bakışmaların ardından, en sonunda oyun ile ilgili bir şeyler paylaşıldı da rahatladık. Paylaşılan görüntüler, oyunun büyük dünyası ve oynanışı ile alakalı oldu. Aynı zamanda, biraz da hikayeden bahsedildi. Bütün bunlar gerçekleşirken, canlı yayın esnasında ön siparişlere de bağlantı verildi. Fallout 76 PlayStation 4 sürümünün de, Rage 2 PC Standart sürümünün de 60 dolara ön siparişe açık olduğunu hatırlatmakta fayda var. Hemen aşağıdan, paylaşılan videoyu izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


RAGE 2
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.