The Division 2, ilk oyuna kıyasla çok daha fazla ilk gün içeriği sunacak

The Division 2, ilk oyuna kıyasla çok daha fazla ilk gün içeriği sunacak

Ubisoft, ilk oyunda yaptığı hatalardan gerekli dersi almış gibi görünüyor.

Ubisoft, Tom Clancy’s The Division 2 ile ilk oyunda yaptığı hataları yapmamaya oldukça kararlı gibi görünüyor. Şirketin CEO’su tarafından yapılan araştırmalara göre, ilk oyundan daha fazla ilk gün içeriği sunulabilmesi için çeşitli geliştirici ekipleri çalışıyor. Oldukça yüksek tutulan ilk gün içeriği çeşitliliğinin daha sonra çıkış yapacak içerik güncellemeleri ile desteklenmesi de şimdiden planlanmış.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Division 2

Bir söylenti olarak ortaya çıkan ve sonrasında Ubisoft tarafından doğrulanan The Division 2, E3 2018 sırasında detaylarıyla tanıtılacak. Oyun hakkında herhangi bir bilgi sahibi olmasak da, işleyişi hakkında fikirlerimiz var. Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, yatırımcı raporu sırasında oyunun ilk gün içeriklerinin nasıl olacağından bahsetti. Bu açıklamaya göre, ilk oyundan çok daha fazla içerik ilk günden itibaren oyunculara sunulacak.

Bunun Ubisoft’un geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığını gösterdiğini söyleyebiliriz. İlk oyunun konsepti oyuncular tarafından oldukça beğenilmiş fakat oyun sonu içeriklerinin ve rekabetçi unsurların yetersiz olması The Division’ı pek çok oyuncu için ölü duruma getirmişti. CEO tarafından yapılan açıklamalara göre, oyun sonu içerikleri ve rekabetçi unsurlar da The Division 2 ile birlikte güçlü tutularak oyunculara daha iyi bir deneyim sunulması sağlanacak.

The Division 2’nin çıkış tarihine dair yeni bir bilgi ortaya çıktı.

Hala tam bir çıkış tarihi paylaşılmamış olsa da, en azından oyunu hangi aralıkta beklememiz gerektiğini öğrendik. Herhangi bir erteleme durumu olmadığı takdirde, oyunun 31 Mart 2019 tarihinden daha önce piyasaya çıkması bekleniyor. Oyunun çıkış tarihine dair detaylar ve içeriklere dair yeni bilgiler Ubisoft tarafından E3 2018 sırasında sunulacaktır. Dilerseniz, buraya ilerleyerek E3 2018 hakkındaki detaylı yazımızı okuyabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy's The Division 2
Tom Clancy's The Division 2 Warlords of New York inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.