Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.09.2018

Günümüzde, gerçekten çok iyi olan oyunlara aç olan bir sürü oyuncu var ve her birinin isteği farklı. Elbette muhteşem oyunlar çıkıyor ama ne yazık ki herkesin isteğine yetişemiyor. Açık dünya fantazi evreninde FPS olarak geçen The Black Masses ise, bu oyuncuların bir kısmının beğenisini kazanmaya çalışan oyunlardan bir tanesi. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, haberimizde konuk olan The Black Masses için yayımlandı ve video, oyun için paylaşılmış olan ilk oynanış fragmanı olma şerefine sahip.

The Black Masses, dolu dolu içerikle gelmeye hazırlanıyor

Verilen bilgilere göre The Black Masses, 16 kilometrekarelik bir adada geçecek. Oyuncular, şeytanlar tarafından ele geçirilmiş binlerce düşmana karşı savaşacak. Bunu yaparken de, şeytanların bu ruhları neden ele geçirdiğini bizlere anlatacak olan gizemi çözmeye çalışacağız. The Black Masses hakkında verilen bilgilerden bir başkası da, oyun içerisinde parkur özelliğinin de bulunuyor olması. Yani, engellerden tırmanarak veya bir şekilde geçme fırsatımız bulunuyor. Tıpkı Dying Light'ta yaptığımız gibi de denilebilir.

The Black Masses'ın bizlere sunacağı kilit özelliklere de değinmekte fayda var. The Black Masses'ın sınırsız seviye atlama sistemi sayesinde, geliştiricilerin tabiri ile bir tanrı gibi olabileceğiz. 4 kişiye kadar eşli oyun desteği bulundurma ihtimali var fakat ne yazık ki kesin değil. ekranda 10.000'den fazla karakter göreceğiz. Akıllı zombi orduları. Daha da iyisi, harita üzerinde ışınlanmaktan ziyade gerçek zamanlı olarak ilerleyecekler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.