My Friend Pedro için 16 dakikalık oynanış görüntüleri yayımlandı

My Friend Pedro için 16 dakikalık oynanış görüntüleri yayımlandı

My Friend Pedro, oyunlarda komediyi başka bir boyuta taşımaya hazırlanıyor.

E3 2018 etkinliklerinin hiç tartışmasız bir şekilde dolu dolu geçtiğini kabul ediyoruz zaten. Her ne kadar beklediğimiz tarzda duyurular yapılmış olmasa da, birçok güzel oyun tanıtıldı ve gösterildi. Bu gösterilen oyunlardan bir tanesi de Devolver etkinliklerinde bulunan My Friend Pedro oldu. Temasının yanı sıra, oynanışı, hareketleri ve fiziği ile dikkatleri üzerinde toplayan My Friend Pedro’nun gerçekten muhteşem olduğunu söylemek mümkün. Şimdi de, bu haberimize de konuk olan My Friend Pedro için 16 dakikalık oynanış yayımlandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

My Friend Pedro için dolu dolu 16 dakikalık oynanış videosu yayımlandı

My Friend Pedro için yayımlanan oynanış görüntülerine baktığımızda, komedinin daha en baştan başladığını görebiliyoruz. Garip bir şekilde Pedro isimli bir muz ile muhabbet ederek oyuna başlıyoruz. Aslında, muhabbetten ziyade, tamamen onun konuşması sayılabilir. Bize, oynanış mekanikleri hakkında bilgiler veriyor ve asıl oyuna hazırlanıyor. Ardından, sınırsız mermisi bulunan tabancamızı alıyoruz. Bunun anlamı, birtakım silahlarda sınırsız mermi bulunuyorken, birtakım silahlarda da kısıtlı mermimizin bulunuyor olduğu anlamına geliyor yüksek ihtimalle.

Oynanış görüntüleri esnasında dikkatimizi çeken en önemli özelliklerden biri de, kesinlikle yavaş çekim  özelliği oldu. Bu yavaş çekim özelliği ile gerçekten harikalar yaratabiliyoruz. Ortaya fazlasıyla güzel sahneler çıkıyor. İzledikçe daha fazla heyecanlandığımızı söylesek hiç de yalan olmaz. Fakat ne yazık ki henüz My Friend Pedro için resmi bir çıkış tarihi bulunmuyor. Bu sebeple de, bütün gücümüz ve sabrımız ile beklemeye devam.


My Friend Pedro
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın